Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben 35 yasindayim, esim 37. Gecen sene agustosta evlendik, o zamandan beri deniyoruz.

Ya tebrik ederim sizi çok haklısınız bende irade 0 ama biyerden başlamam gerekiyor aralık ayında spora başladım birazda yediklerime dikkat etsem aslında çok güzel kilo verebiliyorum ben. İlk defa bu kilolara çıktım hayatım boyunca hep zayıf bi insandım 55-56 kilolardaydım ne olduysa son 2-3 yıldır oldu

Kızlar geçen aylarda tüp bebek merkezinden bilgi almıştım benden iyi takip ediyorlar kaç aylık evliyim dedim mart gibi gelirseniz yardımcı oluruz 6. Ay dan dolayı yani neyse özet geçeyim 24 bin olan ücret 37.500 olmuş muayene ve ilaç hariç dedim inşallah gerek kalmaz kendiliğinden sağlıkla olur sizede bilgi vermek istedim

Evet ya ben de geçen sene bahçeci ye gittim bütün testleri yaptırdım vitaminleri falan aldım 20 testler ilaçlar hariç 20 bine falan denk geliyordu sonra annem rahatsızlandı erteledim sürekli arıuorlar zaten 3 ay sonra fiyat güncellemesi dedi iki ay sonra tekrar güncelleme dedi bir sene olacak nerdeyse 2 ay önce falan tekrar aradı dedim şuan düşünmüyorum ben sizi ararım siz aramayın artık bir sene içinde rahat 20 kere aranmışımdır fiyatı sormadım bile artık dediğin gibi 40 bini aşmıştır bile ilaçlar hariç ki ilaçları da pahalı diye biliyorum
İnşallah ihtiyacımız kalmaz ya çok şükür verebilcek durumum var ama garantisi yokki oldu olacak derken stresle birlikte olmazsa da daha da üzülürüm ben bu zamanda bu kadar para çöp oldu diye bir bütün umudumda gider o zaman o yüzden ben iki aşılama hakkı veriyorum kendime tutmazsa mecbur gidecem olmazsa da vardır bir hayır derim artık

Aynen bende bahçeciyle görüştüm kuzum inşallah gerek kalmaz

Dedim doktora ailede pehtılaşma var bakalım diye kan değerin sıfırlansın bakalım dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…