Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bizim burdaki de yapmıyor. İstanbulda yaşıyorum ben

Sanmam kuzum hastaneye git

Bizim burada yapılmıyor sadece tsh bakıyor

Hadi ya cok geçmiş olsun bebeğim o da cok kötü ya bir an önce atlatırsın inşallah

Bizm saglık ocaklarında yapıyoröar canım adanada hatta ben her ay yaptırıyorum 😂😂
kızlar yapmıyolarmıs malesef artık , bakalım nasıp dısımde eger antıbıyotıkle gecerse yaptırmayabılırım bılmıyorum korkyuyorum

Evet canım ben ramiz teorisine göre öyle tahminde bılundum ilerleyen haftalarda nub teorisine göre bakarız inşallah
BEnimkine ne dediydin Ramiz abiye göre :KK70: ben hiç inanmıyorum ya bunlara. malesef.... :KK43:

Sende kaçıncı gün çıkmıştı yavrum. Bende 12. Günde de çıkmadı😂😂😂 sanırım hamile değilim. Ama iki gündür mideme kramplar giriyo kasıklarım ağrıyo beyaz akıntı geliyo, regl öncesi hiç olmazdı sanırım yine vücut fake atıyo bana 😕
10. gün birşey yoktu sanırım 11. gün akşam mı ne çıkmıştı.

Kızlar benim ateşim hep aynı oranlarda artıp düşüyor ayın 5 de yumurta aki gibi akintim oldu ama çatlama olmuş mu sanki olmamış gibi ateşci kızlar yorumlarmısınız pozitifbiri pozitifbiri @fnd_50 Papatyamaviss Papatyamaviss melisaa93 melisaa93 Eki Görüntüle 3189359
Yarın da artarsa o anlaşılır canım.

BEnimkine ne dediydin Ramiz abiye göre :KK70: ben hiç inanmıyorum ya bunlara. malesef.... :KK43:

10. gün birşey yoktu sanırım 11. gün akşam mı ne çıkmıştı.

Yarın da artarsa o anlaşılır canım.
Seninki kız canım kız bunlar batıl inanç felan degil bilime göre teori bunlar 🥰🥰

T TASUU Aye10 Aye10 melegim can melegim can dr dan cıkınca sonuclarınızı yazarsınız kızlar🙏🙏🙏bırde bı arkadasımız daha vardı ama kullanıcı adını unuttum..degerlerı dusup gerı yukselmıstı hepınız guzel haberler verın bıze canm kızlar
Valla canım benimki sıkıntılı amh çok düşük şuan döngümün 18. Günü ve yumurta 11 mm daha. Telrardan chclo progne hormon hapı verdi 6 gün iç pazartesi gel dedi bu ilacıda galiba adet süremi ızatması için verdi çünkü 21 ocak adet günüm normalde beklemedeyim istedigi büyüklüge gelirse çatlatma ignesi verecek büyük ihtimal

T TASUU Aye10 Aye10 melegim can melegim can dr dan cıkınca sonuclarınızı yazarsınız kızlar🙏🙏🙏bırde bı arkadasımız daha vardı ama kullanıcı adını unuttum..degerlerı dusup gerı yukselmıstı hepınız guzel haberler verın bıze canm kızlar
♥️ Ne güzel kalplersiniz
Akşam 7de vereceğim kan. 8e doğru çıkar umarım. Dualarınızla iyi gidecek herşey umarım.

Valla canım benimki sıkıntılı amh çok düşük şuan döngümün 18. Günü ve yumurta 11 mm daha. Telrardan chclo progne hormon hapı verdi 6 gün iç pazartesi gel dedi bu ilacıda galiba adet süremi ızatması için verdi çünkü 21 ocak adet günüm normalde beklemedeyim istedigi büyüklüge gelirse çatlatma ignesi verecek büyük ihtimal
canım özele mi gidiyorsun yoksa devlete mi

X