Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya aklıma takılan bir şey var benim annem hamileliğini hep regl görerek geçirmiş ilk 3 ay hamile olduğunu anlamazmış aktif kanamaları yaşadığı için şimdi ben adet oldum olduğumdan beri hep bir uyku halim var yürürken insanın uykusu gelir mi uykuya düşkün biride değilimdir, kasıklarım da batma karnımda bir dolgunluk hissi, şişlik hissediyorum ayaklarım çekiliyor, sabah kalktığımda miğde yanmam oluyor bugün de belim ağrıyor akıntım var sizce hamilik mümkün mü ya yada yumurtlama zamanım mı geldi erken mi yumurtluyorum reglim biteli 3 gün oluyor

Kızlar ya aklıma takılan bir şey var benim annem hamileliğini hep regl görerek geçirmiş ilk 3 ay hamile olduğunu anlamazmış aktif kanamaları yaşadığı için şimdi ben adet oldum olduğumdan beri hep bir uyku halim var yürürken insanın uykusu gelir mi uykuya düşkün biride değilimdir, kasıklarım da batma karnımda bir dolgunluk hissi, şişlik hissediyorum ayaklarım çekiliyor, sabah kalktığımda miğde yanmam oluyor bugün de belim ağrıyor akıntım var sizce hamilik mümkün mü ya yada yumurtlama zamanım mı geldi erken mi yumurtluyorum reglim biteli 3 gün oluyor
Canım ben senin yerinde olsam hem gebelik testi hemde ovülasyon testi yaparım. Sonuçta annen önündeki en büyük örnek

Bu konuya en önce ben cevap vermeliyim. Regl oldum ve bittikten 3 gün sonra ovulasyon testlerinin pik çıkmasından şüphelenerek gebelik testi yaptım ve hamile olduğumu öğrendim. Beta 623 çıktı. Ama sağlıklı olup olmadığını kan tedti ile takip edecegiz. Aklınızda kalmasın test yapın hakkınızda hayırlısı olsun 🙏🏻 yumurtlama da olabilir tabi ki bu arada

Aşko en az 21 gün vücuduna alma aklına bile gelmiyor vücudunu neye alıştırırsan onu ister. Temiz içerikli bir sürü ürünler var mesela ben Züber ürünlerini tüketirim ve ona benzeyen içerikleri temiz ürünleri. Belki ilk baş tatsız tuzsuz gelebilir ama alıştıktan sonra onlar bile şekerli gelecek:)
Onlarida cok severim bana tatlı olsun 😅

Canım ben senin yerinde olsam hem gebelik testi hemde ovülasyon testi yaparım. Sonuçta annen önündeki en büyük örnek
Yani bu nasıl mümkün olabilir aklım almıyor elimde de hiç test yok ovülasyon da yok 😔 bugün alıcam gidip hamile olduğumu öğrenirsem şok olucam. Bir şey daha sormak istiyorum kist böyle yapar mı? Çünkü 3 gündür keçiboynuzu, polen bir de içine katmak için özel bir karışım almıştım yemeye başladım onun etkisi mi diyorum ama onu yemezsenken de uykum vardı reglim 7 gün sürerdi şimdi 5 gün sürdü

Bende Dr geldim kızlar dun cok ağrım oldu kasiklarimda yani be düşünce kanamam başlayınca bile hic boyle agrim olmamıştı ben alttan ultrasondan cok korkuyorum elim ayağım buz gibi insallah bakmaz diye dua ediyorum 😒

Bu konuya en önce ben cevap vermeliyim. Regl oldum ve bittikten 3 gün sonra ovulasyon testlerinin pik çıkmasından şüphelenerek gebelik testi yaptım ve hamile olduğumu öğrendim. Beta 623 çıktı. Ama sağlıklı olup olmadığını kan tedti ile takip edecegiz. Aklınızda kalmasın test yapın hakkınızda hayırlısı olsun 🙏🏻 yumurtlama da olabilir tabi ki bu arada
Gerçekten mi inanılmaz bir durum annemi de ağzım açık dinledim sizide Rabbimin güzelliklerine bakar mısın 🙏🏻 bu akşam test yapıcam bana yumurtlama gibi geliyor da hayırlısı olsun

Bende Dr geldim kızlar dun cok ağrım oldu kasiklarimda yani be düşünce kanamam başlayınca bile hic boyle agrim olmamıştı ben alttan ultrasondan cok korkuyorum elim ayağım buz gibi insallah bakmaz diye dua ediyorum 😒
Bende geldim bekliyorum allah rast getirsin canım alttan daha saglıklı canım korkma korkacak bişe yok

Sağdan yumurtladım bebek sağda, oğlum sağdaydı, kızımda soldan yumurtladım soldaydı, geçmiş tecrübelerden dolayı böyle olduğunu düşünüyorum. Ama bu haftalarda ramzi teorisi var plesanta yerleşiminden yola çıkarak tahminde bulunuluyor sanırım meleğim can ona istinaden öyle bir yorumda bulundu :KK66:
Evet canım ben ramiz teorisine göre öyle tahminde bılundum ilerleyen haftalarda nub teorisine göre bakarız inşallah

Gerçekten mi inanılmaz bir durum annemi de ağzım açık dinledim sizide Rabbimin güzelliklerine bakar mısın 🙏🏻 bu akşam test yapıcam bana yumurtlama gibi geliyor da hayırlısı olsun

Gebeliğin sağlıklı ilerleyip ilerlemeyecegini şuan bilmiyorum ama regl zannettiğim 3 4 günlük bir kanamadan sonra bu ay tekrar ovulasyona başladım çünkü kasık ağrısı ve beyaz akıntı vardı, ilk pik gordugumun akşamı ilişki oldu ertesi akşam gebe olduğumu öğrendim ve yine ufak bir kanama oldu ertesi gün. Bakalım hayırlısı bu akşam umarım değerim 2 katına çıkmıştır ve ilerlemesi düzgün gider. Yumurtlama çıkarsa pik gördüğünüz günden itibaren 3 gün değerlendirin🤗 güzel haberlerinizi bekliyoruz

Ben de tatlı sevmeyen ender insanlardanım herhalde çikolata da sevmem aman da sağlıklı olsun diye arada bir bitter yemeye çalışıyorum ama zehir gibi geliyor😂😂 bana böyle börek poğaça tuzlu şeyler verin gıkımı çıkarmam ya da sadece zeytin😂😂 zeytin manyağıyım ama işte kronik kabızlığım olduğu için hiç bişey yemiyorum desem yeridir karnım hep şiş hep tok hissediyorum biraz normal insanlar kadar yesem eyvah halime :KK70: benim eşim hele ver kahve sigarayı önüne 3 gün sonra anca acıktım der😂😂 yemek yemeyi sevmiyor adam ya zorla ağzına tıkınca da biraz faxla yese gidip kusuyor adam
O yüzden herkes kıskanıyor beni hiç yemek dersim yok diye :KK70: yapmayayım günlerce sesi çıkmaz doğru düzgün yemekte yapmıyorum zaten yiyen yok diye 😂😂😂
Şu an çok özendim sana 😁
Benim eşim davet sofrası gibi sofra bekliyor her akşam çorbası pilavı yemeği salatası....:işsiz:
Aşko en az 21 gün vücuduna alma aklına bile gelmiyor vücudunu neye alıştırırsan onu ister. Temiz içerikli bir sürü ürünler var mesela ben Züber ürünlerini tüketirim ve ona benzeyen içerikleri temiz ürünleri. Belki ilk baş tatsız tuzsuz gelebilir ama alıştıktan sonra onlar bile şekerli gelecek:)
Bir ara trendyolda bir kolisi indirimdeydi, her Zübeyr ürününden 6 sar tane, evdekilerin sağlıklı olunca hoşuna gitmedi, hepsini ben tükettim. Ama bende tane tane yedim 6 ayı buldu nerdeyse 😁
Ara ara markette de alıyorum ama pahalıya denk geliyor marketten

Gebeliğin sağlıklı ilerleyip ilerlemeyecegini şuan bilmiyorum ama regl zannettiğim 3 4 günlük bir kanamadan sonra bu ay tekrar ovulasyona başladım çünkü kasık ağrısı ve beyaz akıntı vardı, ilk pik gordugumun akşamı ilişki oldu ertesi akşam gebe olduğumu öğrendim ve yine ufak bir kanama oldu ertesi gün. Bakalım hayırlısı bu akşam umarım değerim 2 katına çıkmıştır ve ilerlemesi düzgün gider. Yumurtlama çıkarsa pik gördüğünüz günden itibaren 3 gün değerlendirin🤗 güzel haberlerinizi bekliyoruz
Sizde güzel haberle gelin inşallah bebeğiniz sım sıkı tutunmuştur👼🏻🤲🏻 bugün ovülasyon yapıcam akıntım var çünkü size de haber veririm 🤗 yorumunuz için teşekkür ederim 🤍

Kızlar benim ateşim hep aynı oranlarda artıp düşüyor ayın 5 de yumurta aki gibi akintim oldu ama çatlama olmuş mu sanki olmamış gibi ateşci kızlar yorumlarmısınız pozitifbiri pozitifbiri fnd_50 fnd_50 Papatyamaviss Papatyamaviss melisaa93 melisaa93
20230110_134043.jpg

Eltilerin savaşı :) yürü beeee :KK9:
haftasonu eltim falan geldi bende urtiker var kızarıyorum şu an hormon değişikliği sebebiyle çok arttı diyor ki senin de sıkıntın büyük içimden dedim sen merak etme ben sana golü atacağım da hep sabrediyorum

X