Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım lekelenmeyle baslıyor benimde dogru düzgün regli olamıyorum bidahaki aya tam oluyorsun bazen çok kanamalı bazen azmış ama üzülme Er yada geç hamile kalırsın sağlıkla inşallah kimyasal sonrası hemen yine hamile kalman daha kolay oluyormuş 🌺
Korkum tekrar kimyasal olmadı doktor iki ay tedaviye ara dedş

Papatyamaviss Papatyamaviss sağlık ocağından sağlık ocağına değişiyor canım aynı ilde bile hormon bakan sağlık ocaklarıda var bakmayan sağlık ocaklarıda sen yarın gittiğinde sor

Canım bitkisel olayına pek girmek istemiyorum ya benim hormonlar zaten sorunlu prolaktin yükseliyor sürekli. Hayıt tohumu aldım aslında ama cesaret edemedim ya. Soğan kürü yaptım 2 sene önce ama. Ben psikolojik olarak kötü oluyorum ya her adet olduğumda hani çöküyürum tabiri caizse. Çevreden sürekli bir soru yok mu hala işte kaynanama soruyorlar yokmu büyük gelinde falan diye duyuyorum. İşte daha bu gün köyden biri aradı kaynanamla konuşuyorlar soruyor varmı bebek diye kaynanam daha yok işte hayırlısıyla olur inşallah vs karşıdaki kişi durmuyor küçük gelinde varmış duydum falan. İşte evde sürekli bi bebek konuşması oluyor eltim hamile diye bunlar beni yıpratıyor
Canim bende evlendiğimde yaşadım aynı şeyi eltim pespese 2 tane doğurdu 5 ay arayla cokta nispet yapardı çevrede aynı şekilde sacma sapan konuşurdu ama rabbim banada nasip etti şimdi benim oglan onlari gecti 🤭 insallah hayirli sağlıklı bir evlat nasip etsin rabbim

5 yılı geçmiştir böyle tarif ettiğiniz gibi besleniyorum. Hayatımda çok şey değişti bağışıklığım arttı. Sağlıklı ve temiz beslenme candır bir de düzenli egzersiz yapıyorum. İnanın çok farkediyor.
Peki ya tatli krizinde ne yapiyosun sağlıklı beslenmek istiyorum ama ah o tatlı şeyler cikolata krizlerim yazarken bile canım çekti 😅

Peki ya tatli krizinde ne yapiyosun sağlıklı beslenmek istiyorum ama ah o tatlı şeyler cikolata krizlerim yazarken bile canım çekti 😅
Canim sağlıklı beslenin ve tatlı krizi olmuyor, şekerin dusmuyor. Yeterli miktarda protein almakla ilgili.

Ben 10 kiloyu her gün çikolata yiyerek verdim, hala yiyorum. Ama %80 bitter çikolata her gün türk kahvemin yanına bir kare yiyorum

Merhaba güzel anne adayları 🌺 bugün dr a gittim, haftası ile uyumlu, kalp atışı görüldü, Rabbim en yakın zamanda sağlıkla önce buradaki hanımlara, sonra da isteyen her anne adayına nasip etsin inşallah 🙏💓 öpüyorum hepinizi😘
Maşallah 🧿 sağlıkla gelsin minnoş 💕

Canim sağlıklı beslenin ve tatlı krizi olmuyor, şekerin dusmuyor. Yeterli miktarda protein almakla ilgili.

Ben 10 kiloyu her gün çikolata yiyerek verdim, hala yiyorum. Ama %80 bitter çikolata her gün türk kahvemin yanına bir kare yiyorum
Ben cok berbat beslenirim zaten doğru düzgün yemek yemem et tavuk tarzi yemem çok garip bir insanım eşimde tam tersim çok sağlıklı beslenir kendimi düzeltemiyorum bir türlü

Ben de tatlı sevmeyen ender insanlardanım herhalde çikolata da sevmem aman da sağlıklı olsun diye arada bir bitter yemeye çalışıyorum ama zehir gibi geliyor😂😂 bana böyle börek poğaça tuzlu şeyler verin gıkımı çıkarmam ya da sadece zeytin😂😂 zeytin manyağıyım ama işte kronik kabızlığım olduğu için hiç bişey yemiyorum desem yeridir karnım hep şiş hep tok hissediyorum biraz normal insanlar kadar yesem eyvah halime :KK70: benim eşim hele ver kahve sigarayı önüne 3 gün sonra anca acıktım der😂😂 yemek yemeyi sevmiyor adam ya zorla ağzına tıkınca da biraz faxla yese gidip kusuyor adam
O yüzden herkes kıskanıyor beni hiç yemek dersim yok diye :KK70: yapmayayım günlerce sesi çıkmaz doğru düzgün yemekte yapmıyorum zaten yiyen yok diye 😂😂😂

Aşko en az 21 gün vücuduna alma aklına bile gelmiyor vücudunu neye alıştırırsan onu ister. Temiz içerikli bir sürü ürünler var mesela ben Züber ürünlerini tüketirim ve ona benzeyen içerikleri temiz ürünleri. Belki ilk baş tatsız tuzsuz gelebilir ama alıştıktan sonra onlar bile şekerli gelecek:)

günaydın kızlar bende bu ayla beraber 6 aylık evliyim 36 yaşındayım hiç korunmadık ama daha hiç pozitifi görmedim sağdan soldan yokmu bişey diye sorup duruyorlar benle aynı zamanda evlenenlerin hepsi hamile bi ben kaldım sap gibi ama yinede allahtan ümit kesilmez bekliyoruz🙏
Bende 4 aylık evliyim yaş 40 olunca her tahlili yaptırıyorum elimden geleni de yapıyorum Rabbimin takdiri

X