Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yaşlar kaç ? Kaç yıldır evliyiz kaç aydır deniyoruz ? Merak ettim 😀
Ben 26 yaşındayım 3 yıldır evliyim 7-8 aydır deniyoruz ilk evlendiğim yıl bir gebelik geçirdim kürtaj olmak zorunda kaldım yarışmaya bursadan katılıyorum yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum 😀😀

Herkese selam :KK200:

Evlilik : 2 yıl
Deneme : 1 ay

Ancak hamile kalmaya ekim ayında karar verdim ve bunun için sağlıklı beslenmeye başladım. Kendimi hamilelik için hazırlayayım diye. 74 kilodan 69 kiloya düştüm. Paketli gıdayı çıkarttım hayatımdan, şeker tüketmiyorum. Meyveden karşılıyorum şekeri yeterli miktarda. Polikistik overim var. Allahım isteyen herkesin kucağına bebeğini almayı nasip etsin. Hayırlı evlatlar olsunlar. :dua::KK68:

Ancak hamile kalmaya ekim ayında karar verdim ve bunun için sağlıklı beslenmeye başladım. Kendimi hamilelik için hazırlayayım diye. 74 kilodan 69 kiloya düştüm. Paketli gıdayı çıkarttım hayatımdan, şeker tüketmiyorum. Meyveden karşılıyorum şekeri yeterli miktarda. Polikistik overim var. Allahım isteyen herkesin kucağına bebeğini almayı nasip etsin. Hayırlı evlatlar olsunlar. :dua::KK68:
5 yılı geçmiştir böyle tarif ettiğiniz gibi besleniyorum. Hayatımda çok şey değişti bağışıklığım arttı. Sağlıklı ve temiz beslenme candır bir de düzenli egzersiz yapıyorum. İnanın çok farkediyor.

Arkadaşlar dün akıntım geldi ama değerlendiremedik hastayız diye bu sabah atesimde yukselmis kesin yumurtlamaydi ya. Bugün denesem tutar mı ki sizce? Geç mi kaldım sizce

Ben 5-6 gün kadar yaptım onu canım. Ondan mı bilmiyorum ama çok kasık ağrım oldu ve nerdeyse 1 ay boyunca lekelenme yaşadım. Kötüye yormakta istemiyorum belkide kist falan vardı onu attım ama bilemiyorum herkesin bünyesi farklı
Sen ciddi misin bende 1 haftaya yakın yaptım bu kanamam 11. günü bugün hala adet oluyorum ondan olabilirmi 🤯

Kızlar niye erkek olduğunu düşünüyorsunuz 😊
Sağdan yumurtladım bebek sağda, oğlum sağdaydı, kızımda soldan yumurtladım soldaydı, geçmiş tecrübelerden dolayı böyle olduğunu düşünüyorum. Ama bu haftalarda ramzi teorisi var plesanta yerleşiminden yola çıkarak tahminde bulunuluyor sanırım meleğim can ona istinaden öyle bir yorumda bulundu :KK66:

5 yılı geçmiştir böyle tarif ettiğiniz gibi besleniyorum. Hayatımda çok şey değişti bağışıklığım arttı. Sağlıklı ve temiz beslenme candır bir de düzenli egzersiz yapıyorum. İnanın çok farkediyor.
Gerçekten temiz beslenmek çok önemli. İnsan kendini daha zinde ve iyi hissediyor. Bravo valla 5 yıl uzun süre. :KK9:

İnşallah canım benim Ya bunu çok merak ediyorum ateşte yerleşme düşüşü olmadan gebelik oluyor mu yani illa ateşte düşüş olmalı mı @Deepblues canım
illa ateşte düşüş olmasına gerek yok luteal dip de olabilir olmayabilir de her iki deneyimim de mevcut önemli olan bat günü düşmemesi

Bu beslenmeyi bende 2 yıldır yapıyorum :KK50:
10 kilo verdim, sabitlendi kilom artık.
Bende de pko var.

X