Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bilmiyorum ki canım ya bakalım adetin 3. Günü gideyim zaten sadece benim çabamla nasıl olur bilmiyorum eşimde sözde istiyor ama benim kadar heyecanlı değil çünkü zaten bir çocugu var davul bile dengi dengine derlerdi dinlemek lazım mış
Olmasaydı bile senin kadar istekli heyecanlı olamazdı emin ol. Rabbim tez zamanda sağlıkla nasip etsin İnşAllah 🤲🏻

Kızlar günaydın sabah sabah test yapcam diye uğraştım baya 🤣 bu kadar uğraşa değseydi bari negatif. 2 gün kaldı regle. Eli kulağında gelir artık benim. Ben elendim sizlere başarılar dilerim🤭🤭🤭

Eklentiler

• 928CBFDA-6C67-4753-BFED-308219DAF62D.jpeg
    928CBFDA-6C67-4753-BFED-308219DAF62D.jpeg
    74,3 KB · Görüntüleme: 60
Olmasaydı bile senin kadar istekli heyecanlı olamazdı emin ol. Rabbim tez zamanda sağlıkla nasip etsin İnşAllah 🤲🏻
O var diye bu kadar rahat kusur bende sanıyordu ama şok şükür bütün tahliller temiz çıktı Allahım ona laf düşürmedi Rabbim islah etsin diyecem ama bu kafayla Allahım ne yapsın ona

Hayırlısı olsun İnşAllah belki yarın daha çok düşer. Tam yerleşme dönemindesin ☺️ Belki ateşte hiç düşüş göstermeden yerleşme olur
İnşallah canım benim Ya bunu çok merak ediyorum ateşte yerleşme düşüşü olmadan gebelik oluyor mu yani illa ateşte düşüş olmalı mı @Deepblues canım

melisaa93 melisaa93 Oglumun dogum gunune nasıp olmadı 🤭 sıradakı totem ben ve esımın dogum gunu olan subat ayına gelsın 😂 subatta olmazsa elımde totem kalmıyor 😂
Niye kız mart ayıda kk üyelerine gelsin der o totemi gene yaparız sen rahat ol😂

Canım sen ne kanamalar ne ovülasyon pikleri atlatıpta gelmişsin buralara 😍 bi küçük lekelenmeye mi yenileceksin 💪
Önceliğimiz sağlıklı olması haliyle Allah korusun düşük , kimyasal, dış gebelik falansa bi an önce belli olsun ki sağlıklı olanın zamanını ötelemesin Tabiki sayılı nefesi yazdığı vakitte başlatacak olan Allah
O yüzden bu noktadan sonra Allah a emanet deyip hayırlısını dileyeceğiz
İnşallah bu hayırlı ve sağlıklı olanıdır seninle kalmaya devam eder 🥰
😂 Çok güldüm buna. Cidden öyle 😂😂 inşallah bu akşam 7 gibi test vericem tekrar hayırlısı ise benimledir. Sizlerinde güzel haberlerini bekliyorum 🙏🏻

X