Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım doktorun sonuçları gördü mü Allah korusun dış gebelik olmasın
Ben de bundan korkuyorum. Attım doktora o da şaşırdı ilk verdiğin yerde mi hata var acaba dedi çarşamba binleri görürsek ilk baştakilere hatalı deriz o zaman yorumlarız bekleyelim dedi ama inş dış gebelik değildir

İnşallah değildir canımsın kalbim duam seninle inşallah en güzeli olsun

Kız sen lisede öğretmensin, düğünlerini görmen normal
Kız ergenlerin düğününü görmem kafadan 10 sene oldu çoğuyla kopmadım hepsi kariyer staj tus bilmem ne en erken evleneni tanıdığım üstüne 8 sene sonrası bikaç senede de bebeği falan filan ben idolleriydim sözüm ona bekarlık sultanlık diyolardı bi feminist haller öğrenciyken sonra hiç biribana uymadı

Kızlar ilk defa o ovulasyon testi kullanicam tahminen 18. Günüm falan yumurtlama olacak ama sizce başlamalı mıyım teste adetim yeni bitti. Yoksa 4-5 gün sonra mi başlamam gerekir?

Kızlar ilk defa o ovulasyon testi kullanicam tahminen 18. Günüm falan yumurtlama olacak ama sizce başlamalı mıyım teste adetim yeni bitti. Yoksa 4-5 gün sonra mi başlamam gerekir?
Bu yumurtlama olayı çok değişik ilk aldığımda bende normal 14 gün oluyo sanıyordum 3 gün önce oldu yumurtlamam sonra bazen tam zamanında bazen geç oldu regli bitiminden 2,3 gün sonra başla istersen yinede ilk defa yapacaksın çünkü

Bugün kahve lekelenmelerim oldu acaba başlasam mi dedim ama leke olunca bugün gerek yok herhalde dedim o yüzden tam da emin olamıyorum yarından itibaren başlasam olur herhalde

Canim ben 15-21 arasında oluyorum.
Her ay değişiyor.
Sende garantiye almak istiyorsan başla gitsin, elinde test varsa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…