Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bat tarihi değişti 18 aralık artık Dayanabilirsem cuma günü yapacağım 10.gün olacak
18 ocak demek istedin degil mi? Benimki de 17 ocak. Benim yumurtlama ovulasyon testine gore 2 ocakta oldu ama atese gore sen 5 ocak demistin sanki. Ama cuma gunu doktora gidicem, gitmeden oncesinde benim de bir test yapasim var.

18 ocak demek istedin degil mi? Benimki de 17 ocak. Benim yumurtlama ovulasyon testine gore 2 ocakta oldu ama atese gore sen 5 ocak demistin sanki. Ama cuma gunu doktora gidicem, gitmeden oncesinde benim de bir test yapasim var.
Kız ben hala aralığı yaşıyorum galiba 18 Ocak bat. Bence ovülasyonu dikkate al canım hasta olduğun için ateşin doğruluğuna güvenemiyorum

Çiçeği burnunda bir 30um. Aslında doğum günüm eylülde ama Ocak yazmışlar. 4,5 yıldır evliyim, 3. Yılımızda hamile kaldım ama doğum zamanı melek oldu oğlum. Doktorum 1,5 yıl bekle demesine rağmen kendimi Allah’a emanet edip sezaryenin 3.ayından beri deniyorum.tam 3 ay oldu demeye başlayalı.Yarışmaya Kayseri’den katılıyorum herkese sağlıklı gebelikler diliyorum

Selamın aleyküm canım
Bende 26 yaşıma girecem 3 yıldır evliyim ve 3 yıldır hiç korunmadım ve hiç gebe kalamadım malesef. Bu ay biraz buralardan uzak kaldım pek takip de etmiyorum yumurtlama zamanı falan. Öyle bir içim daraldı dedim bi bakayım yeni topikde kızlar napıyor kafam dağılsın.

Bursalilar hadi bakalım toplanın gecen topigimizde sanirim baya bir bursali çıkmıştı

İyi yapmışsın canım doktora göründün mü peki gördüğün bi tedavi falan var mı ? Ben 1 yıl önce gittim kilo verirsem daha kolay hamile kalacağımı söyledi ama üstüne kilo aldım

Hoş geldin diyelim çünkü biz uzun zamandır buradayız 29 yaşında 2.5 yıllık evliyiz sadece ilk ay korunduk hiç bir şekilde gebelik oluşmadı yarışmaya Balıkesir den katılıyorum herkese başarılar diliyorum.. not bu ay aşılama yoluna gireceğim

Başın sağolsun canım. Hayırlı sağlıklı bir evladın olsun inşallah en yakın zamamda

Ho
Hoş buldum inşallah sağlıkla yolu tamamlarsın

30 yaşındayım ben de 2.5 senelik evliyim. Haziran sonu kimyasal gebelik geçirdim 1.5 senedir deniyoruz. İstanbulda yaşıyorum ve öğretmenim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…