Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben topikte bi kac yerde denk geldim bal çörek otu yapsammi bilemedim ya bazıları çok iyi diyor bazıları da kiste çevirebilir diyor veya yumurtlama gününü erkene geç tarihe atarmi
Ben 5-6 gün kadar yaptım onu canım. Ondan mı bilmiyorum ama çok kasık ağrım oldu ve nerdeyse 1 ay boyunca lekelenme yaşadım. Kötüye yormakta istemiyorum belkide kist falan vardı onu attım ama bilemiyorum herkesin bünyesi farklı

Merak ettim seni kuzum yaaa. Canım sağlık ocağı ile değil de keşke kadın doğum Dr na gidip orda kan verseydin. bilemedim yani insan korkuyor Allah korusun sagliksiz gebelik ise sana da zararı olur diye.
Canım gittiğim kadın doğumcu dedi kan ver bakalım azalacak mı artacak mı?

Henüz yok, kanser geçmişim var çok şükür çok bekledim bu günleri. Umarım öyle olur. Yatıp dinleniyorum bakalım. Çok teşekkür ederim 2 gündür benimle sevinip benimle uzuldunuz

Sanırım sağlıklı ve sağlıksız olani ayirmasi için vücudun. Sağlıklı ise kalsın inşallah
Canım sen ne kanamalar ne ovülasyon pikleri atlatıpta gelmişsin buralara 😍 bi küçük lekelenmeye mi yenileceksin 💪
Önceliğimiz sağlıklı olması haliyle Allah korusun düşük , kimyasal, dış gebelik falansa bi an önce belli olsun ki sağlıklı olanın zamanını ötelemesin Tabiki sayılı nefesi yazdığı vakitte başlatacak olan Allah
O yüzden bu noktadan sonra Allah a emanet deyip hayırlısını dileyeceğiz
İnşallah bu hayırlı ve sağlıklı olanıdır seninle kalmaya devam eder 🥰

Amin canım hepimizin İnşAllah ☺️ Kız bugün en çok istediğim şeylerden biri oldu modum çok yüksek. Ne zaman düşsem buradan bana moral veriyorlar iyi olduğumda bende elimden geleni yapıyorum 💜
Yaa nolur hep istediğin şeyler olsun da bizede moral ol😊

Oglum 4,5 yasinda 6,5 yıldır evliyiz 😊 Canım benim kurtajim da hamileligim 3 ay sonra oldu oğlum kurtajdan hemen sonra oldu 1 senedir korunmuyoruz nerdeyse kimyasal yaşadım bu ay 1 sene sonra inşallah yine 1 sene sürmez nasip. Senin ilkmi olacak
Evett benimde 3 ay oldu evleneli bu ayds olmadı hiç korunmadık o yüzden sordum yanlış anlama umudum azaldığı için sorun arıyorum sürekli

Evett benimde 3 ay oldu evleneli bu ayds olmadı hiç korunmadık o yüzden sordum yanlış anlama umudum azaldığı için sorun arıyorum sürekli
Kız Allah iyiliğini versin 3 ay oldu evleneli ve 25 yaşındasın ve hemen umutsuzluğa mı kapıldın :sinirli:
Benim senden büyük öğrencilerim, hocoş hadi düğün yapta eğlenelim diyenler okudu etti mezun oldu düğününe gittim yetmedi bebişlerini görmeye gittim hala bekardım:KK70: değil ki bebek bide 😂😂
Umut kesecek zamanda değisin canım tam tersine hem tadını çıkartıp hem umut edecek çok güzel yaştasın biraz daha sabret 😍🌺

Kız Allah iyiliğini versin 3 ay oldu evleneli ve 25 yaşındasın ve hemen umutsuzluğa mı kapıldın :sinirli:
Benim senden büyük öğrencilerim, hocoş hadi düğün yapta eğlenelim diyenler okudu etti mezun oldu düğününe gittim yetmedi bebişlerini görmeye gittim hala bekardım:KK70: değil ki bebek bide 😂😂
Umut kesecek zamanda değisin canım tam tersine hem tadını çıkartıp hem umut edecek çok güzel yaştasın biraz daha sabret 😍🌺
Kız sen lisede öğretmensin, düğünlerini görmen normal 😁

Kızlar bugün doktora gittim kimyasal gebeliktir ama düzenli azalıyor mu bakalım 2 kere daha kan ver dedi. Sonucum çıktı artık ben mantık yürütemiyorum bana yardım edin baştan özetleyeyim.
29 Aralık 120
31 Aralık 180
5 Ocak 80
Bu üçünü özel hastanede verdim. Sonra sağlık ocağında vermeye başladım
6 Ocak 179.5 ( bu değer çıkınca farklı yer diye düşündüm)
9 Ocak 513
Canım doktorun sonuçları gördü mü Allah korusun dış gebelik olmasın

Oglum 4,5 yasinda 6,5 yıldır evliyiz 😊 Canım benim kurtajim da hamileligim 3 ay sonra oldu oğlum kurtajdan hemen sonra oldu 1 senedir korunmuyoruz nerdeyse kimyasal yaşadım bu ay 1 sene sonra inşallah yine 1 sene sürmez nasip. Senin ilkmi olacak
Ya o zaman 2018 Haziran annesi miydin benim de oğlum 4.5 yaşından bir ay büyük belki de mayıs annesiydin bilemiyorum😊

Yok canim estağfurullah. Canim daha çok çok yeni hic üzülme ben evliliğin ilk 10 ayı vajinusmus yaşadım neler atlattım insan o zaman umutsuzluğa dusuyor ama yıllar geçtikçe gulerek hatırlıyorsun ayrıca ilk 6 12 ay içinde çoğunlukla oluyor çok yeni daha olacak inşallah 🥰 benden sana tavsiye yeni evlisin düşünme o ay gez toz eşinle tadını çıkart o ay olur 💕

X