Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar 10. Gün çıkmayıp 11. Gün ya da 12. Gün çıkma ihtimali olabilir mi çift çizgi? Ve erken gebelikte çıkmama durumu olabilir mi sizce?
Ayy tabıkıı tam bılemıyoruzkı yuzde yuz yumurtlama ne zaman kuzucum.belkı 13.gunde bıle cıkabılır🥳🐥🐥bugunde yap test

Kız Allah iyiliğini versin 3 ay oldu evleneli ve 25 yaşındasın ve hemen umutsuzluğa mı kapıldın :sinirli:
Benim senden büyük öğrencilerim, hocoş hadi düğün yapta eğlenelim diyenler okudu etti mezun oldu düğününe gittim yetmedi bebişlerini görmeye gittim hala bekardım:KK70: değil ki bebek bide 😂😂
Umut kesecek zamanda değisin canım tam tersine hem tadını çıkartıp hem umut edecek çok güzel yaştasın biraz daha sabret 😍🌺
Yaaa kızdırdım mı öğretmenim🙈 biliyorum biliyorum ama işte sabırsızlık dayanamıyorum düşünsem olmuyor düşünmesem olmuyor ne kadar zormuş ya bu işler sağol canım beniiim o kadar yazmışsın benim için ilgine teşekkür ederim❤️❤️

Bugün gittim kimyasal dedi lekelenmem var kanama başlar yarın dedi eşime bağırıp çağırdım ondan oldu galiba
Canım lekelenmeyle baslıyor benimde dogru düzgün regli olamıyorum bidahaki aya tam oluyorsun bazen çok kanamalı bazen azmış ama üzülme Er yada geç hamile kalırsın sağlıkla inşallah kimyasal sonrası hemen yine hamile kalman daha kolay oluyormuş 🌺

Yok canim estağfurullah. Canim daha çok çok yeni hic üzülme ben evliliğin ilk 10 ayı vajinusmus yaşadım neler atlattım insan o zaman umutsuzluğa dusuyor ama yıllar geçtikçe gulerek hatırlıyorsun ayrıca ilk 6 12 ay içinde çoğunlukla oluyor çok yeni daha olacak inşallah 🥰 benden sana tavsiye yeni evlisin düşünme o ay gez toz eşinle tadını çıkart o ay olur 💕
bu dediğini hep içimden söylüyorum ama çok düşündüğm ve istediğim için galiba nazlanıyor bebiş hemen olsun istediğimden endometriozis hastası olduğum için insanlar diyordur 3 ay zoru ne diye ama inan sadece bu korkumdan yoksa bu dediğin gerçekten o kadar doğru ki sağol canım benimm💓

Kizlar bir sorum var bu kimyasaldan sono beta düşünce lekelenmem basladi 5 ocakta baya geldi kahverengiydi ama tam anlamıyla kanamam 6 ocakta oldu kahverengi değil normal adet kanaması ben hormon testi yaptıracaktim 6 ocağa göre yarın 5 Gün ama 5 ocaktaki lekelenmeyle 6 Gün ediyor hormon testi versem mi yoksa beklesem mi bide yanlış çıkarsa sonuçlar üzülmek istemiyorum ne dersiniz 🤔

Yaaa kızdırdım mı öğretmenim🙈 biliyorum biliyorum ama işte sabırsızlık dayanamıyorum düşünsem olmuyor düşünmesem olmuyor ne kadar zormuş ya bu işler sağol canım beniiim o kadar yazmışsın benim için ilgine teşekkür ederim❤️❤️
Çok tatlısın 😍😍hiç endişelenip boşuna stres yapıp hormonlarını zıplatma canım gün gelir bugünlerini de özlersin Allah gönlüne göre versin hayırlısıyla genç güzel bir anne olacaksın inşallah 🙏

bu dediğini hep içimden söylüyorum ama çok düşündüğm ve istediğim için galiba nazlanıyor bebiş hemen olsun istediğimden endometriozis hastası olduğum için insanlar diyordur 3 ay zoru ne diye ama inan sadece bu korkumdan yoksa bu dediğin gerçekten o kadar doğru ki sağol canım benimm💓
Herkesin sabrı farklı oluyor 3 ay sana zordur bir başkasına kolay ben vajinusmusu yenince eşime sperm testi bile yaptırmış insanım aceleciyim bende heyecanlı bir yapım var çok çabuk stres yapıyorum hersey hemen olsun istiyorum ama yinede hersey ne zaman olacaksa o zaman oluyor bak bu 1 yıl nasıl sabrettim bilmiyorum rabbim sabrını da veriyor demekki birde hep aklıma şu söz gelir rabbim bekletiyorum guzellestiriyordur diye insallah güzel haberini alırız ovulasyon testi filan alıp takip canım 🥰

Kizlar bir sorum var bu kimyasaldan sono beta düşünce lekelenmem basladi 5 ocakta baya geldi kahverengiydi ama tam anlamıyla kanamam 6 ocakta oldu kahverengi değil normal adet kanaması ben hormon testi yaptıracaktim 6 ocağa göre yarın 5 Gün ama 5 ocaktaki lekelenmeyle 6 Gün ediyor hormon testi versem mi yoksa beklesem mi bide yanlış çıkarsa sonuçlar üzülmek istemiyorum ne dersiniz 🤔
Kuzucum lekelenme değilde kanaman tam adet gibi ne zaman basladiysa o günü ilk gün sayman lazım

Kuzucum lekelenme değilde kanaman tam adet gibi ne zaman basladiysa o günü ilk gün sayman lazım
5 ocakta fazlaydı ama kahverengiydi 6 ocakta kırmızı şekilde normal regli başladı yarin gidiyim en iyisi ya çünkü bugun çok ağrım oldu normal vajinal ultrasanla da baktırmak istiyorum kist filanmi oldu acaba diye

Çok tatlısın 😍😍hiç endişelenip boşuna stres yapıp hormonlarını zıplatma canım gün gelir bugünlerini de özlersin Allah gönlüne göre versin hayırlısıyla genç güzel bir anne olacaksın inşallah 🙏
Yaa çok duygulandım bende o güzel duyguları yaşarım inşallah gözlerim doldu sen öyle deyince💓💓🥰 öyke güzel hissettirdin ki Allah razı olsun canım

Herkesin sabrı farklı oluyor 3 ay sana zordur bir başkasına kolay ben vajinusmusu yenince eşime sperm testi bile yaptırmış insanım aceleciyim bende heyecanlı bir yapım var çok çabuk stres yapıyorum hersey hemen olsun istiyorum ama yinede hersey ne zaman olacaksa o zaman oluyor bak bu 1 yıl nasıl sabrettim bilmiyorum rabbim sabrını da veriyor demekki birde hep aklıma şu söz gelir rabbim bekletiyorum guzellestiriyordur diye insallah güzel haberini alırız ovulasyon testi filan alıp takip canım 🥰
Evet bende öyle diyorum demek zamanı var daha beklemem gerekiyor içimden sürekli bunu diyorum canım 🤲 2 aydır yapıyorum yumurtlamam ve çatlamam oluyor bu ay jelde kullandım ama olmadı malesef😞 Allah sendende razı olsun böyle gönlü güzel insanlarla konuşunca insan rahatlıyor gerçekten

X