Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Vayy be kuzummm kısmet işte inşallahh çookk saglıklı bır hamılelıgın olur kuzucumyarın doktora gıt ama kontol yapsın bı bızede guzeş haberlerle gel

Kullan kuzum kullan cok faydalıymıs pko olanlara en kısa zamanda Allahım dıleklerını kabul eder ınsallahhıc bırakma bu ınosıtol takvıyelerını.
İnşallah kuzum içinde folik asitte var kompleks şeklinde iyi geldiğini düşünüyorum inşallah hepimizin sen nezamanfır kullanıyorsun

Çok çok sevindim yaaa mucize gibi hayırlı olsun canım İnşAllah sağlıkla kucağına alırsın

İnşallah kuzum içinde folik asitte var kompleks şeklinde iyi geldiğini düşünüyorum inşallah hepimizin sen nezamanfır kullanıyorsun
Ben prowomen kullanıyorum canım.daha ılk ayım.gecen sene kullanmıstım bır ay bıde hemen hamılelık olmustu ama ıkız olmustu bırı dıs gebelık oldu cok sıkıntılar cektm o yuzden korkuyorum kullanırken.ınadına dr um gene verdıfsh ım 7.50 e2 34 lh 10,adetn 3. Gunu kontole gttm 10 tanede folıkul vardı yumurtalıklarda,adetm hıc gecıkmez duzenlıdır.ama ısrarla kadın bu vıtamını verıyor.

Ciddi misin takibi nasıl oluyor vallahi bişi anlamadım şuan salak salak napicami bilmiyorum. Kan verdim ama
Aaa gerçek miii
Eveet inanamıyorum
Hemen test yapmalısın bu ne koyuluk gözün aydın canım
Ovulasyon testi pik çıkınca allah allah acaba mi diye test yaptım ya
Vayy be kuzummm kısmet işte inşallahh çookk saglıklı bır hamılelıgın olur kuzucumyarın doktora gıt ama kontol yapsın bı bızede guzeş haberlerle gel
Yarın gidicem ama doktorum olmasını istediğim kişiye değil hemen bir randevu aldım
Çok çok sevindim yaaa mucize gibi hayırlı olsun canım İnşAllah sağlıkla kucağına alırsın
Gerçekten öyle. Ben resmen 4 gün regl oldum ya.

Kaliteli yumurta olsun döllenmesi sağlıklı olsun diye çok yumurta olması değil kaliteli olması önemli dediler benim doktorumda 1 tanesi ulaşsa sağlıkla yeter diyor bana da verdi adetim çok şükğr düzenli yaş faktörüm var ondan sanırım ben ocean polysitol içiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…