Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kesinlikle ben de bir sonrakinde inş olursa bekleyip giderim. Bunu bata 5 gün kala öğrendim stresten öldüm hala da belirsiz her şey. O an beklemek zor geliyor ama öğrendikten sonra daha da zor
Bende geçen ay çok erken başladım teste sonra çok pişman oldum. Bir daha bat geçince yapacağım dedim ama şimdi 10.gün yapsam mı düşüncesine girdim

Kesinlikle ben de bir sonrakinde inş olursa bekleyip giderim. Bunu bata 5 gün kala öğrendim stresten öldüm hala da belirsiz her şey. O an beklemek zor geliyor ama öğrendikten sonra daha da zor
canım bu akşam sökülmezsen bir kan ver canım ben senin kimyasal olmadığını düşünüyorum

Aynen canım katılıyorum zaten hiçbir şekilde bhcgnin yükselmesine katki sağlayamıyorsun öğrenince de en mantıklısı adet geçsin 5 gün sonra hala adet olmadıysan kan testi yapmak. Boşuna stres etme kendini her şey olacağına varıyor. Çok zor biliyorum ama ( İnşallah saglikla kucağına alırsin

yapıyım dimi ya. zaten varsa bile erken öğrenmek avantaj benim için. Risk faktörüm çok rabbim yardımcım olsun. :) test yapmaya bahane arıyorum resmen
Yarın sabah ilk idrarla yap canim risk varsa.

Ben kimseye erken yapmasını tavsiye etmiyorum aslında bende hiç yapmadım. Reglimin gecikmasini bekliyorum her ay.
Ama sende risk varsa yap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…