Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
6.gün çıkar mı ☺️
Kuzusumm cıkmaz 6. Gun dayan😊ben bugun deneme yapmıcaktm ama yaptık yıne 🤣ayy bu ay cok heycanlıyım.adetıme 9 gun kaldı ve benım aşırı akıntım var ya hayrolsun bakalım.ınosıtol ıceren vıtamın alıryorum ya omu yaptı hamılemıyım yoksa tekrardan mı yumurtladım bellı degıl yemın edıyorum🤣gıdıyorum bılınmezlıge😘😘🥰

Beni hatırlayan var mı bilmiyorum ama Aralık ayı ovulasyon testlerim bana hep oyun oynamıştı 😂 ha pik ha diil diye. En son ultra pik olarak 22 Aralık gördüm hatta size de yazmıştım 22 Aralık yumurtladim ama tam 9 gün sonra 31 Aralıkta regl oldum diye. Resmen 4 gün süren ilk Pembe akıntı ve kahve arada kırmızılı bir regl geçirdim. Bu ay hadi basliyim ovulasyona dediğim günyani dün pikti, bugün sabahta pikti akşam Allah Allah yine yapayım dedim yine pikti. Regl olduğum için ihtimal vermedim ama normal gebelik testi yaptım çift çizgi çıkmasıyla şok oldum şaka mı bu!!!!

HAMİLEYİM 😍😍😍😍

Eklentiler

• IMG_20230108_183639.jpg
    IMG_20230108_183639.jpg
    25,7 KB · Görüntüleme: 80
Beni hatırlayan var mı bilmiyorum ama Aralık ayı ovulasyon testlerim bana hep oyun oynamıştı 😂 ha pik ha diil diye. En son ultra pik olarak 22 Aralık gördüm hatta size de yazmıştım 22 Aralık yumurtladim ama tam 9 gün sonra 31 Aralıkta regl oldum diye. Resmen 4 gün süren ilk Pembe akıntı ve kahve arada kırmızılı bir regl geçirdim. Bu ay hadi basliyim ovulasyona dediğim günyani dün pikti, bugün sabahta pikti akşam Allah Allah yine yapayım dedim yine pikti. Regl olduğum için ihtimal vermedim ama normal gebelik testi yaptım çift çizgi çıkmasıyla şok oldum şaka mı bu!!!!

HAMİLEYİM 😍😍😍😍
Gözün aydın canım.
Yerleşme kanaması yasamissin, yada üstüne görme demekki.

Kuzum şuna bakar mısın damlatir damlatmaz kızardı hemen bu t1 t2 olandan ilk kez kullanıyorum ısrarla eczacıya sirmus eşim orijinal üründür çok satıyorum demiş
Hayırlı olsun inşallah 😇
Bu testiniz epey belli. Önceki testlerde çıkan silik çizgi negatif durumlarda da çıkıyor ama burada daha belirgin. Bu testi beklenen adete 2 gün kala yaptınız sanırım. Demek ki en erken adete 2 gün kala yapmak lazım testleri. Aslında en doğrusu gecikme beklemek ama illa ki yapılacaksa 2 gün önce yapılsın bari 😀

İnşallah güzel ilerler gebeliğiniz. Çok sevindim 🥰

HAMİLEYİM 😍😍😍😍
Tebrik ederim canım allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin 🙏🏻 ilk gebeliğimde yaşamıştım bende senin yaşadıklarını 7 gün normal adetimi olup bir kaç gün sonra hamile olduğumu öğrenmiştim 😀

HAMİLEYİM 😍😍😍😍
Aaa gerçek miii

Kuzusumm cıkmaz 6. Gun dayan😊ben bugun deneme yapmıcaktm ama yaptık yıne 🤣ayy bu ay cok heycanlıyım.adetıme 9 gun kaldı ve benım aşırı akıntım var ya hayrolsun bakalım.ınosıtol ıceren vıtamın alıryorum ya omu yaptı hamılemıyım yoksa tekrardan mı yumurtladım bellı degıl yemın edıyorum🤣gıdıyorum bılınmezlıge😘😘🥰
Bende inositol alıyorum bazı zamanlar benimde var akıntım ama şeffaf değil üşüttüm sanıyorum açıkçası adetin gecikti mi ben üşütüyorum bence sürekli karnım ve kasığımda ağrı var hayırlısı

HAMİLEYİM 😍😍😍😍
Hemen test yapmalısın 🧿🧿🧿 bu ne koyuluk gözün aydın canım

Benimde şuan adetin 5. Günü ama adet gibi değil çok az ve pembe bazende çok koyu vişne çürüğü gibi. Ay bi ovülasyon yapsam mı heveslendim 😀😀

Hayırlı olsun inşallah 😇
Bu testiniz epey belli. Önceki testlerde çıkan silik çizgi negatif durumlarda da çıkıyor ama burada daha belirgin. Bu testi beklenen adete 2 gün kala yaptınız sanırım. Demek ki en erken adete 2 gün kala yapmak lazım testleri. Aslında en doğrusu gecikme beklemek ama illa ki yapılacaksa 2 gün önce yapılsın bari 😀

İnşallah güzel ilerler gebeliğiniz. Çok sevindim 🥰
Aminn . Teşekkür ederim canım aynen en güzeli gecikmeyi beklemek ama malesef dayanamıyoruz beklentiye girdigimuz için 🤪10 gün ve sonrasında çıkmaya başlıyor ama

Bende inositol alıyorum bazı zamanlar benimde var akıntım ama şeffaf değil üşüttüm sanıyorum açıkçası adetin gecikti mi ben üşütüyorum bence sürekli karnım ve kasığımda ağrı var hayırlısı
Kuzum pko varmı sende.dr lar genelde pko olana verıyormus bende yok ama bana nıye verdı anlamadım yumurtalıgımı asırı uyarıyor ya resmen.bendede cok agrı var bu ay işte akıntı vs vs .bence ınosıtol yapıyor.

X