Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ciddi misin 😍 takibi nasıl oluyor vallahi bişi anlamadım şuan salak salak napicami bilmiyorum. Kan verdim ama

Eveet😍 inanamıyorum

Ovulasyon testi pik çıkınca allah allah acaba mi diye test yaptım ya

Yarın gidicem ama doktorum olmasını istediğim kişiye değil hemen bir randevu aldım

Gerçekten öyle. Ben resmen 4 gün regl oldum ya.
Başka belirtilerin varmıydı canım

Beni hatırlayan var mı bilmiyorum ama Aralık ayı ovulasyon testlerim bana hep oyun oynamıştı 😂 ha pik ha diil diye. En son ultra pik olarak 22 Aralık gördüm hatta size de yazmıştım 22 Aralık yumurtladim ama tam 9 gün sonra 31 Aralıkta regl oldum diye. Resmen 4 gün süren ilk Pembe akıntı ve kahve arada kırmızılı bir regl geçirdim. Bu ay hadi basliyim ovulasyona dediğim günyani dün pikti, bugün sabahta pikti akşam Allah Allah yine yapayım dedim yine pikti. Regl olduğum için ihtimal vermedim ama normal gebelik testi yaptım çift çizgi çıkmasıyla şok oldum şaka mı bu!!!!

HAMİLEYİM 😍😍😍😍
Yaa çok güzel bir haber bu maşallah Sağlıkla gelişsin inşallah 🙏🙏🙏
Yalnız çok pis örnek olacan bize adet olsak ta artık bir umuttur deyip gebelik testlerine dadanmayız inşallah :KK70:

Ciddi misin 😍 takibi nasıl oluyor vallahi bişi anlamadım şuan salak salak napicami bilmiyorum. Kan verdim ama

Eveet😍 inanamıyorum

Ovulasyon testi pik çıkınca allah allah acaba mi diye test yaptım ya

Yarın gidicem ama doktorum olmasını istediğim kişiye değil hemen bir randevu aldım

Gerçekten öyle. Ben resmen 4 gün regl oldum ya.
Artık regl olsakta kabullenmicez demek ki :KK70:

Kaliteli yumurta olsun döllenmesi sağlıklı olsun diye çok yumurta olması değil kaliteli olması önemli dediler benim doktorumda 1 tanesi ulaşsa sağlıkla yeter diyor bana da verdi adetim çok şükğr düzenli yaş faktörüm var ondan sanırım ben ocean polysitol içiyorum
33 yasına grcem bende kuzum belkı ondan verıyordur.bakalım sonucları gorecegız bır ıkı ay ıcınde ınsallah guzel haberlerı alırız en kısa zamanda🙏💕en onemlısı saglıkla

Ben prowomen kullanıyorum canım.daha ılk ayım.gecen sene kullanmıstım bır ay bıde hemen hamılelık olmustu ama ıkız olmustu bırı dıs gebelık oldu:KK43: cok sıkıntılar cektm o yuzden korkuyorum kullanırken.ınadına dr um gene verdı🤣fsh ım 7.50 e2 34 lh 10,adetn 3. Gunu kontole gttm 10 tanede folıkul vardı yumurtalıklarda,adetm hıc gecıkmez duzenlıdır.ama ısrarla kadın bu vıtamını verıyor.
Suya karıştırılan toz halinde olan mi ?

Artık regl olsakta kabullenmicez demek ki :KK70:
Hahahaha 😂 Pik mi aa diil galba diye diye helak oldum ben bu ay. Ayın 22sinde pik görünce heh dedim geç yumurtlama olucak reglim de geç gelicek ihtimal vermedim hiç. 28 gunde bir olurken 34.gun oldum sabah oembe akıntı geldi akşamına kahve ama arada kırmızı oldu pıhtı falan da vardı. Cidden anlamıyorum. Yarın bir doktora gideyim de öyle kqbullenicem

Yaa çok güzel bir haber bu maşallah Sağlıkla gelişsin inşallah 🙏🙏🙏
Yalnız çok pis örnek olacan bize adet olsak ta artık bir umuttur deyip gebelik testlerine dadanmayız inşallah :KK70:
Hahahah ben şimdi bir kendime geleyim de tüm şeyleri aticam buraya. Ve doktora da soracağım. Yarın tüm silahlarimla burdayım 😂😂😂

Hahahaha 😂 Pik mi aa diil galba diye diye helak oldum ben bu ay. Ayın 22sinde pik görünce heh dedim geç yumurtlama olucak reglim de geç gelicek ihtimal vermedim hiç. 28 gunde bir olurken 34.gun oldum sabah oembe akıntı geldi akşamına kahve ama arada kırmızı oldu pıhtı falan da vardı. Cidden anlamıyorum. Yarın bir doktora gideyim de öyle kqbullenicem
34.güne kadar gebelik testinde çıkmadı mı peki

Eklentiler

• 3C580CA0-17A0-4814-AE55-7E0E9AC497EA.jpeg
    3C580CA0-17A0-4814-AE55-7E0E9AC497EA.jpeg
    78,1 KB · Görüntüleme: 83
Beni hatırlayan var mı bilmiyorum ama Aralık ayı ovulasyon testlerim bana hep oyun oynamıştı 😂 ha pik ha diil diye. En son ultra pik olarak 22 Aralık gördüm hatta size de yazmıştım 22 Aralık yumurtladim ama tam 9 gün sonra 31 Aralıkta regl oldum diye. Resmen 4 gün süren ilk Pembe akıntı ve kahve arada kırmızılı bir regl geçirdim. Bu ay hadi basliyim ovulasyona dediğim günyani dün pikti, bugün sabahta pikti akşam Allah Allah yine yapayım dedim yine pikti. Regl olduğum için ihtimal vermedim ama normal gebelik testi yaptım çift çizgi çıkmasıyla şok oldum şaka mı bu!!!!

HAMİLEYİM 😍😍😍😍
Vayyy gerçekten tam sürpriz 😊🤭

X