Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa anladım tesekkür ederim bilgiler için.peki hormonlar normal mi çıkmıştı adet düzensizliği falan var mıydı
Adetim düzenli olur benim bazen bir kaç gün gecikmeler oluyor. Hormon değerlerim de bence biraz olması gereken sınırlar dışındaydı ama doktorum normal sıkıntı yok dedi.tabi bunlar geçen sene olan şeyler

Adetim düzenli olur benim bazen bir kaç gün gecikmeler oluyor. Hormon değerlerim de bence biraz olması gereken sınırlar dışındaydı ama doktorum normal sıkıntı yok dedi.tabi bunlar geçen sene olan şeyler
İnşallah sağlıklı bi gebeliğimiz olur en kısa zamanda🫶

Belirti aramak seni yorar bir süre sonra canım rahat bırak kendini. Bir çoğumuz kesin hamileyim dediğimiz ayda bile regl olduk. Artık belirti olacak bir şey yaşasam bile normal bunlar diyorum geçiyorum. Olursa sürpriz olur olmazsa da en azından kendimi çok umutlandırmış olmam
Çok haklısınız teşekkür ederim ☺️

Daha önce hiç kan vermemiştin beklemiştin diye hatırlıyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun 🙏🏻
Amin canım🤲 Yok vermedim canım, perşembe kanamam olunca gittim. Kese görmedi. 6+0 dım bence. Kana bakalım dedi. 453 çıktı, 2 gün sonra yani 540 küsür çıktı. Aktif kanamamda kan verdikten sonra başladı. Düşer bundan sonra değerim. Pazartesi doktor bakar bakalım ne diyecek.

Amin canım🤲 Yok vermedim canım, perşembe kanamam olunca gittim. Kese görmedi. 6+0 dım bence. Kana bakalım dedi. 453 çıktı, 2 gün sonra yani 540 küsür çıktı. Aktif kanamamda kan verdikten sonra başladı. Düşer bundan sonra değerim. Pazartesi doktor bakar bakalım ne diyecek.
O kadar moralim bozuldu ki 😔 hakkınızda hayırlısı olsun İnşAllah

Kızlar bi konu da yardimınızi isticem. Adetim den 10 gun gectim halen olamadim. Gecen ayda 10 gun gecikmeyle adet olmustum. Gecen ay zaten bi antidepresan baslamistim oyuzden gecikti ama bu ay bi ilac kullanmadim. Yani gecen ay da 40. Gun adet oldum. yine oyle oldu bekliyorum hani 2 3 gundür bakıyorum 1 2 damla kanama oluyo sonra ertesi gune kadar bisey yok. Bi hamilelik şüphem de yok aslinda esimle ikimizde korunuyoruz ama neden adet olamiyorum anlamadim çildırıcam en sonun bildiginiz adet soktürücü bi yontem var mı. 2 aydir böyle 40 günü buluyo gecikmem

Kızlar bi konu da yardimınızi isticem. Adetim den 10 gun gectim halen olamadim. Gecen ayda 10 gun gecikmeyle adet olmustum. Gecen ay zaten bi antidepresan baslamistim oyuzden gecikti ama bu ay bi ilac kullanmadim. Yani gecen ay da 40. Gun adet oldum. yine oyle oldu bekliyorum hani 2 3 gundür bakıyorum 1 2 damla kanama oluyo sonra ertesi gune kadar bisey yok. Bi hamilelik şüphem de yok aslinda esimle ikimizde korunuyoruz ama neden adet olamiyorum anlamadim çildırıcam en sonun bildiginiz adet soktürücü bi yontem var mı. 2 aydir böyle 40 günü buluyo gecikmem
YouTube be adet sökücü masaj yaz canim. O masajları uygula karnına bir süre.
Bir de soğan suyu da adet sokturuyor

Adetin sokulemiyordur canım sokturmek için masaj yap YouTube da var videoları canım yaptıktan bir iki gün sonra hemen geliyor kanama bende de öyle olmuştu

Günaydın kızlar daha önce kimyasal yaşayanlar battan kaç gün sonra kanamanız başladı? Benim bat 3 ocaktı ama hala başlamadı canım sıkılıyor belirsizliğe
Cnm benim şuan kimyasalın 7. Günü

Az az devam edıyor lekelenmeler

Adetim 6 gün geçince betam 9 geldiği gunun akşamı sökülme başladı

Ben yaşamadım yaşamakta ıstemıyorum. Ekımde kımyasalımda lekelenmem hıc durmadı. Ve kaybettım. O yuzden kahverengı bır damla akıntı bıle gormek ıstemıyorum 🥺🙏🏻
Canim kimyasal gebelik olarak adlandırılmıyor.
Kaybettim diye üzülme. .
Duzgun dollenmeyen yumurta dışarı atılıyor.
Bunu her ay yaşıyoruz normalde. Ama bu biraz beta yükseltiyor.

Canim ben her zaman yumurtlamanın 10-11. Günü adet olurum. Hiç 14 u bulmadı. Doktor 10-14 arası nirmal dedi.
Bemde öyle canım benimde luteal fazım hiç 14 günü bulmaz bulmaması çok normal lütfen kendinizi buna şartlandırmayın yumrtlamadan 14 gün önce adet gelmesi bir sorun oldugunu teşkil etmiyor yani her ay yumurta çatlaması tutmayabiliyor çünkü neden gördügümüz o foliküllerin içinde yumurta olmayabiliyormuş boşda çıktıgı oluyor yani kuzular

Kızlarım dun yatmadan once adet oldum dongumun 23. Günüydü neden bu kadar erken oldum bılmıyorum yanı bu ayda tırt cıktı Mervenur277 Mervenur277 kırmızı kart canım benım melisaa93 melisaa93 @pozitifbiri
@maman en cok sana guzel haber vermek ısterdım bıtanem dualarının gozyaslarının adına ama cok uzgunum olmadı 🫶
Durmak yok yola devam canlarım 🫶
Hayırlısı olsun kuzum. Rabbim bizim için en hayırlısını bilir.
En güzel en hayırlı zamanda olacak 🤲🌸

X