Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nasıl oluyor ya çatlıyor bi işe yaramıyor mu umutlarım iyice kırılıyor böyle olunca

Ne zaman ağladın o dönemde hamile miydin senin yine sebebi var benimkinin anlamı bile yok ilk kez böyle oldum uzun zamandır ağlamamıştım çok tuhaf hissettim

Ne zaman ağladın o dönemde hamile miydin senin yine sebebi var benimkinin anlamı bile yok ilk kez böyle oldum uzun zamandır ağlamamıştım çok tuhaf hissettim
Ben her regl dönemi yaklaşınca ağlıyorum. Zaten normalde de ağlak bir insanım tv izlerken bir haber çıkmıştı birilerini vurmuslardi oturup ağladım niye insanlar birbirini sevmiyor hep öldürüyor niye yaa çok zor zooorrr diye ağlamıştım hamile de değildim reglinverdigi duygusallık oluyor o

Reglde hiç o duygusallık olmadı o yüzden soruyorum aslında reglde hiç ağlamadım hele ki 5 gün önce yine de teşekkür ederim bilgi için

Nasıl oluyor ya çatlıyor bi işe yaramıyor mu umutlarım iyice kırılıyor böyle olunca
Yani vücut en iyi en olgun yumurtayı seçip kanala salıyor döllensin diye ötekiler çöp oluyor haliyle
Ama ultrasonda bu tutmuştur belki bundan olur aman da üçüncü yumurta pek bi sırıtıyor falan diye kestiremiyorlar haliyle demekki aman ya biz bunları bilmek zorunda mıyız Allah ım bize de nasip etsin bir an önce

Amin canım inşallah vallahi kadın dogum uzmanları bizim kadar bilgili degiller galiba uzman olduk her şeyi araştırmaktan

Bana özelden mesaj atar mısın kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…