Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay inşallah geliyor gelinim

Bir kaç ay düzenli uygun şekilde olcerseniz her ay aynı ısıda adet oldugunuzu göreceksiniz ateş ölçme doğru uygulanırsa nokta atışı yapar siz yüksek ateşle adet görüyor olabilirsiniz. Bu da mümkün. Ateş konusunda bir standart yok ki zaten herkes şu ısılarda adet olur diye.sadece yumurtlama olursa , yum sonrasi ateş yüksek seyreder öncesine göre...
Merhaba hiç bir bilgim yok maalesef benimde ben 36.70 le regli oldum nasıl anlıyorlar anlamış değilim normalde düşmesi lazımdı

Ya artımedı nıye yalancı ıln etmısler benım 4.5 betamı algıladı artımedden asla sasmam

Evet bu ay tekrar takip edicem teşekkür ederim bilginiz için

Bu ay tekrar takip edicem aynı saatte hiç hareket etmeden uyanır uyanmaz ölçüyordum bakalım bu ay nasıl çıkıcak teşekkür ederim bilginiz için

Kızlar ayakları buz gibi olup ısıtamayan var mı? Ev sıcacık ama ayaklarım asla ısınmıyo belirti sayılır mı bilmem
Benim haftalarca ısınmadı ayaklarım ve pozitiftik Papatyamaviss yavrum bende de ilk günler bulantı olmuştu az da olsa... Belki hormon bir anda fazla salgilanmistir bilemeyik

fnd_50 canim ben bu ay sadece ates ölçücem test almak istemiyorum bu ay aslinda ates işinde girmeyecektim ama yumurtlama olacakmi diye merak ediyorum sabah hangi saatler daha iyi çünkü benim saat 6 da olctugumle 10 da olctugum baya farklı oluyo sen kaçta ölçüyosun

Ateşi düzenli ve hakkıyla olctugunuzde daha önce neden uygulamamızın diyeceksiniz ...

Bende bat günü yerleşme kanaması olan çok kişi duydum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…