Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
fnd_50 fnd_50 canim ben bu ay sadece ates ölçücem test almak istemiyorum bu ay aslinda ates işinde girmeyecektim ama yumurtlama olacakmi diye merak ediyorum sabah hangi saatler daha iyi çünkü benim saat 6 da olctugumle 10 da olctugum baya farklı oluyo sen kaçta ölçüyosun
Canım ben okula gidiyorum ya o yüzden 6:15 e alarm kuruyorum o zaman ölçüyorum. Erken saatte ölçmenin iyi olduğunu okumuştum.

Canim kizlar benim ates grafigime de bakar misiniz? 30 aralik ve 1 ocakta cok yuksek ates gordum ama o hafta kendimi cok iyi de hissetmiyordum, azicik hasta gibiydim. Fertility Friend
Sat 18 aralik ama oncesinde de lekelenmistim. Onu sat a saymadim, ama bugun yazilanlardan gordum ki saymak lazimmis. LH pikini 2 ocakta gordum. Ates grafigine gore yukselise daha yeni bu sabah gectim. Yarin takip etmeye devam edicem tabii. Buna ek olarak sag ust bacagimin kalcamla baglandigi yerde aairi agri hissettim bugun, ustune basmakta bile zorlandim. Sanki boyle popomdan arka ust bacaklarima kadar karincalaniyor gibi oluyorum. Cok enteresan seyler oluyor, anlamadim gitti. Boyle seyler yasayan var mi bu surecte?

Herhangı bı hastalık belırtım yoktu oncesınde akşam üzeri bes gıbı ısyerınde cıkolatalı ekmek yedık sonra bı mıdem yanmaya başladı eve geldım reflü gıbı yanıyo yattım sonra hep kalkmadım bıdaha yemek yıyım dedım bulantım gelıyordu yattım bıdaha uzunca kalktım tuvalete gıdeyım dedım olan oldu .. ben oglumda hıc kusmadım böyle bırkez sadece şeker testı yapıldığın da kendılıgınden , oyuzden hamılelıge yoramıyorum nedense
Bende sanki sizden bu ay güzel haberleri duycağımızı hissediyorum 😊

Mervenur277 Mervenur277 Ben bu aydanda elendim sağolsun kırmızılar hiç şaşmaz bende buğün reglimin 3.günü canım😓😓Gönül isterdiki çift çizgili bir test koyayım olmadı nasip değil demekki hepinizi iyiki tanıdım hamile olan arkadaşlar sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah🙏🙏❤ ben yoruldum ve artık hiç bir şey yapmıycam çabalarım boş herşeyin bir vakti var demekki çok üzgünüm😓😓

Yumurtlamayı takip ettimm ama 25-26 da Yumrtlama vardı 27.aralıkta sabah çatlamıştı yumurta çatlamasından sonra bir daha yapmadım test, ateş takip ettim ateşim yüksek ama korkuyorum düşecek diye, sonra diyorum olacaksa zaten olur, ama işte insna ağrı çektikçe bi acaba mı diyor,
Korkunu anlıyorum haklısında ama dediğin gibi birşey olacaksa oluyor inşallah hakkında hayırlı olan olsun. ❤

Herhangı bı hastalık belırtım yoktu oncesınde akşam üzeri bes gıbı ısyerınde cıkolatalı ekmek yedık sonra bı mıdem yanmaya başladı eve geldım reflü gıbı yanıyo yattım sonra hep kalkmadım bıdaha yemek yıyım dedım bulantım gelıyordu yattım bıdaha uzunca kalktım tuvalete gıdeyım dedım olan oldu .. ben oglumda hıc kusmadım böyle bırkez sadece şeker testı yapıldığın da kendılıgınden , oyuzden hamılelıge yoramıyorum nedense
Ben senden çok çok umutluyum her çocukta aynı olucak diye bir şey yok😍

Okuyorum her keste bir belirti var..bende bir şey yok..yani o ufak olanları saymıyorum😂😂😂akıntı zaten hiç olmaz bende..farklı bir şey olmadıği için geliyor kırmızılar😡

X