Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet artimed buda yeni bir marka almadım daha yarın alicam bide ıdrarımı yaparken 3 tur görüyorum beyaz iplik gibi şeyler o ne demek acaba @pozswnde boyle seyelr olmus muydu
Canım umudunu kırmak istemem belki okumuşsundur bu test benim canımı ve burada birkaç arkadaşın canını çok yaktı. Ben iki ay kimyasal oldum sandım. Benim daha net çıkmıştı hatta sonra adet oldum ağladım ilk ay çok. İkinci ay bir daha bu testten yaptım bir daha böyle net çıktı ama bu sefer gittim hemen kan verdim kan negatif çıktı ve adet oldum. Sırf merakımdan adetin 5. Günü yine bu testten yaptım ve yine aynı böyle çizgi çıkardı yani pozitif cıkardı adetken bile. Buradan arkadaşımızın birtanesi şikayet etti bu yüzden. O yüzden sana tavsiyem başka marka test ile tekrarla. İnşallah bebeğin seninledir

Sag ol canim bilgilendirme için yarın başka test alicam bundan da elimde iki tane kaldı maksat yapmak olsun diye yarın da yaoicam bitsin gitsin daha da almam bu markayı

Merhaba hiç bir bilgim yok maalesef benimde ben 36.70 le regli oldum nasıl anlıyorlar anlamış değilim normalde düşmesi lazımdı
Herkesin bazal sıcaklığı kendine özgüdür kimine göre en düşük ateşi 36.5 dir kiminin de 35.9 dur mesela. Kiminin en yüksek ateşi 37 dir kiminin en yüksek sıcaklığı 36.5 tir. Herkesin aynı değil kuzularım bebelercee

Sag ol canim bilgilendirme için yarın başka test alicam bundan da elimde iki tane kaldı maksat yapmak olsun diye yarın da yaoicam bitsin gitsin daha da almam bu markayı
Aynen canım ama inşallah bebeğin seninledir bunu çok isterim ve seni çok iyi anlıyorum. Sonradan çok üzülmeni istemediğim için başka marka test ile tescillemeni istedim

Tamam canım gaza gelme benimde öyle oldu test yapma daha beraber bekleyeyim kaçıncı günün

Seninkini kıp kırmızı göreceğiz inşallah benim oğlana gelip seni kızı kaçıracağız

Sağ ol bebeğim eksik olma sen yarın test yapacak mısın
Vallahı ısten geldıgımden berı kotuyum basımı kaldıramıyorum mıdem ağzımda gıbıydı yemek bıle yıyemedım az önce kalktım bı tuvalete gıdeyım dedım tuvaletım bıtmeden bı öğürtu ne var ne yok kustum bıraz açıldım alt karnımda da çok agrı var .. hamılelıge yormak ıstemıyorum cunku on günlükken ne kusması daha yumurta yenı dollenıyor varsa bile ınsallah hasta olmam dıyorum yarına test yapıcam

Ayy maşallah canım hayırlısıyla kucağınıza almakta nasip olsun inşallah

Ahaaaaaa geliyor bebek kız yoksa miden bozulmadıktan hasta olmadıksitan sonra niye kusasın ben çok umutlandım şimdi

Evet artimed buda yeni bir marka almadım daha yarın alicam bide ıdrarımı yaparken 3 tur görüyorum beyaz iplik gibi şeyler o ne demek acaba @pozswnde boyle seyelr olmus muydu
İnşallah bebiş vardır ve senledir canım yeni testlerle güzel haverlerini bekliyorum herkeste belirti farklıdır bi tanıdığım 3 gebeligindede idrarından anlamış onunkide beyaz kum gibi dibi çöken birşeyler oluyormuş 3çünüde böyle öğrenmiş her beş vakit namazda kalpten hepimiz için dua ediyorum heleki ilk defa anne olmak isteyenlere

Oy canım kıyamam dikkat et kendine havalar soğuk üşütme mideni mi bozdun acaba

Canımsın Allah razi olsun güzel kalbinden öpüyorum Allah bekleyen herkese sağlıkla.nasip etsin inşallah

Yerleşme geç değil mi canım ya şimdiye kadar olması gerekmiyor mu bata 4 güne gelecek
Ben mayısta hamile kaldığımda tam adet günümde leke geldi ay adet oluyorum galiba dedim orkid taktım tüm gün bekledim sonra gelmedi başka. Şehir dışına düğüne gittim 4 gün gecikti test yaptım eve döndüğümde hamileliğimi öyle öğrendim canım. Benim geç döllenme olmuştu belki seninde öyle oldu.

Bende qz önce senin gibi oldum biliyor musun aşırı bir mide bulantısıoldu ama kusamadim balkona çıkıp temiz hava aldim 1 saat sonra kadar geçti hamilelik diyemedim bende henüz çok yeni çünkü ama aniden olması garip geldi ha bir de alt karnım sancıları baya adet oluyorum sandım sonra geçti

Ahaaaaaa geliyor bebek kız yoksa miden bozulmadıktan hasta olmadıksitan sonra niye kusasın ben çok umutlandım şimdi

Oy canım kıyamam dikkat et kendine havalar soğuk üşütme mideni mi bozdun acaba
Herhangı bı hastalık belırtım yoktu oncesınde akşam üzeri bes gıbı ısyerınde cıkolatalı ekmek yedık sonra bı mıdem yanmaya başladı eve geldım reflü gıbı yanıyo yattım sonra hep kalkmadım bıdaha yemek yıyım dedım bulantım gelıyordu yattım bıdaha uzunca kalktım tuvalete gıdeyım dedım olan oldu .. ben oglumda hıc kusmadım böyle bırkez sadece şeker testı yapıldığın da kendılıgınden , oyuzden hamılelıge yoramıyorum nedense

Canımsın Allah razi olsun güzel kalbinden öpüyorum Allah bekleyen herkese sağlıkla.nasip etsin inşallah
Amin canımmm inşallah sendende rabbim razı olsun bende randevu aldım perşembe gününe geçen aydan kalma adet olduğum halde kasık agrısı gögüs sızlamaları bulantı hala var bazen sol kasıgım çok agrıyor bakalım ne dicek doktor

Oglumda kusma demıyorum bulantı hıssı bıle 7. Haftadan sonra geldi

Belki üstüne görmedir olabiliyor böyle şeyler hayırlı haberlerle gel beni de etiketle olur mu

Yumurtlamayı takip ettimm ama 25-26 da Yumrtlama vardı 27.aralıkta sabah çatlamıştı yumurta çatlamasından sonra bir daha yapmadım test, ateş takip ettim ateşim yüksek ama korkuyorum düşecek diye, sonra diyorum olacaksa zaten olur, ama işte insna ağrı çektikçe bi acaba mı diyor,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…