Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba .. aynı marka test, aynı bu koyulukta bende geçen günlerde yaşadım.. ve hamileyim gerçekten.. bu test çok hassas.. inşallah sizde hamilesinizdir
Evet çok düşük betalari bile gösteriyor çok hassas fakat bu sonucu 2 saat sonra gördüm ilk 10 dakikada çıkmamıştı ama yaptığım zaman da çok çok erkendi yumurtlayali 8 gün olmuştu sanırım

Kendimi sana dua ederken buldum ve işin ilginç yanı hala ağlıyorum senin için ve ben seni tanımadan ağlayarak dua ediyorum
Ya kalbının guzellıgıne saflığına kurban olurum Rabbım dualarını dualarımızı hayırlısıyla gerçek kılar ınsallah sana burdan o kadar duygumu gecırebıldıysem ne ala bende çok mutlu oldum

Bende 10. Günde yaptım böyle çıktı.. diğer markalarda doğru sonucu görmek için en az 14 - 17 gün geçmesi lazım yumurtlamadan.. biraz bekleyip tekrar test yapsanız kesin sonucu görürsünüz

Sordum arkadaşa sımdı bıseyım yok dedı
Canım progestron salgılanmasından dolayı ishal yada kabızlık gelişebiliyor. Ben mesela adetime yakında ya ishal yada kabız olurum. Ben sadece kesin hamile oldugumu memişlerimden anlarım

Merhaba kızlar

Topiği görünce selam vermek istedim. Umarım herkes gönlündekine kavuşur. Bende 20 ay boyunca topic topic gezdim ve çok şükür mucizem benimle. Umudunuzu kaybetmeyin lütfen, ben artık son noktadaydım umudumu kaybetmiştim, normal olmaz diyordum. Kafamı dağıtıp beklentisiz olduğum ayda geldi mucizem. Dilerim isteyen herkese nasip olur, üzmeyin kendinizi. Bende çok üzüldüm, çok ağladım ama herşeyin bir zamanı varmış, bunu çok iyi anladım

Çok sagol canım güzel dileklerin için bebegini sag salim kucagına alırsın inşallah saglıkla büyüsün minnoşun

Artı med ovulasyon vardı bitti bende laboquick var şimdi umarım güzel haberler alırız
Ben hep artımed kullanıyorum canım. Ekım ayında bır kımyasal gebelık gecırdım 4.5 betayı gordu artımed testı yaptım koşa koşa kan vermeye gıttım sonuc 4.5 cıktı. Sımdı şükürler olsun tekrar hamıle kaldım. 2.4 betam olduğu gün miratech erken gebelik testınde gözlerimş kör edecek bi hayalet cızgı cıktı. Ikı gun sonra kaset test yaptım artımed normal sılık cıktı . Ondan ıkı gun sonra kan verdıgımde daha 15 di betam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…