Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de bu ay bu kürü kullandım yumurtlamamı hissetmezdim bu ay yumurtlamam sancılı oldu ve ovulasyon testinde gördüm aynı an yumutlamayı.Sizin ağrı
Bende sizin gibi hiç hissetmezdim bu ay biraz ağrım oldu ama aşırı derecede değil

Benimde her ay acı oluyırdu ama belim böyle midesi insanın ağrır beline kemiklerine doğru bel ağrısı olur ya öyle ağrım var
Aynen bir de sabah uyanır uyanmaz açlıktan bayılacak gibiydim eşim uyandı bana bileşler getirdi yemem için. İnan açlıktan uyanıyordum

Adetin 2.gunu başladım 10 gün kullandım 12.gun bıraktım bakalım inşallah tutar 4 ay önce bir kimyasal gebeliğin oldu bakalım bu ay ne olacak

Demir ben hala kullanıyorum..B12 bendede düşük çıkmışti 1 sene iğne vurdurdum düzeldi..ama adetimde değişiklik olmadı vitamin onlar.Adetin ne zaman biterse o zaman başla
Benimde demirim hep düşüktür geçen acile gittiğimde kanda mikrop dolayısıyla değerler oynadı. Her ne olduysa ne yaradı bilemiyorum ama inşallah artık hamiş haberi bende veririm hasretle bekliyorum o günü. Birde progestan başlıcam adet başından 15. günle 26. gün arası doktor daha kolay hamile kalabileceğimi söyledi 3 ay o şekilde bir tedavi denicez bakalım.

Adetin 2.gunu başladım 10 gün kullandım 12.gun bıraktım bakalım inşallah tutar 4 ay önce bir kimyasal gebeliğin oldu bakalım bu ay ne olacak
Başka kullandığınız ürünler varmı takviye harici pco için

Eklentiler

• A91F57C2-ABE5-4F81-8BA1-2C01B6349F9D.jpeg
    54,5 KB · Görüntüleme: 34
  • 80294CAC-E4B8-4A0E-912E-797D1EC6181C.jpeg
    53,5 KB · Görüntüleme: 31
  • 6614B1D7-A918-47C8-9B3F-2B6A76E400D9.jpeg
    64,5 KB · Görüntüleme: 35
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…