Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde demirim hep düşüktür geçen acile gittiğimde kanda mikrop dolayısıyla değerler oynadı. Her ne olduysa ne yaradı bilemiyorum ama inşallah artık hamiş haberi bende veririm hasretle bekliyorum o günü. Birde progestan başlıcam adet başından 15. günle 26. gün arası doktor daha kolay hamile kalabileceğimi söyledi 3 ay o şekilde bir tedavi denicez bakalım.
Progestan hiç duymamıştım ben..yine bak umut verici konuşuyor..yoksa benim gitdiğim doktor🤦🏻‍♀️Bu ay bizde hamiş oluruz..duamız kabul olunur

Progestan hiç duymamıştım ben..yine bak umut verici konuşuyor..yoksa benim gitdiğim doktor🤦🏻‍♀️Bu ay bizde hamiş oluruz..duamız kabul olunur
Bundan önceki gittiğim doktor benim hayat enerjimi aldı ben dedim artık hamile kalamam herhalde. Değiştirdim şimdiki en azından bir tedavi deniyor umut veriyor. Bu süreçte zaten yıpranıyoruz, birde onlar sokuyor strese iyice sarpa sarıyor herşey. İnşallah kalırız canım inşallah son topik olur da gebeler grubuna dahil oluruz. ❤

Ben 1 gün değerlendırdım bir gün boş bıraktım ve çatlama günü sonrası ilişki oldu kızlar suan tam 7 gün var regle sağ kasıgım agrıyo ve çok akıntım var ıslak afedersınız yumurtlama gunlerımdekı gibiyim yarın prodoctor var erken gebelik testi yapsam mı 🙄🙏

Tüp bebek tedavısınde cok kullanılıyormus. Transferden sonra kullandırıyorlarmıs. Ve aşılamadada kullanılıyormus sanırım. Tutunmayı kolaylastırıyor. Vucut gereklı progestanı uretemezse bebek düşmesin diyeymiş. Kımyasalımda kanamam olunca kullanmıstım. Suanda 3-4 gundur fıtıl olarak kullanıyorum kanamam akıntım yok ama bebeğe bı zararı olmadıgı ıcın tutunmasını kolaylastırmak amaclı.

Tüp bebek tedavısınde cok kullanılıyormus. Transferden sonra kullandırıyorlarmıs. Ve aşılamadada kullanılıyormus sanırım. Tutunmayı kolaylastırıyor. Vucut gereklı progestanı uretemezse bebek düşmesin diyeymiş. Kımyasalımda kanamam olunca kullanmıstım. Suanda 3-4 gundur fıtıl olarak kullanıyorum kanamam akıntım yok ama bebeğe bı zararı olmadıgı ıcın tutunmasını kolaylastırmak amaclı.
Acaba benim de progestronum mu dusuk? Cok kanamam olmaz ve agrili olur. Acaba rahim duvari kalinlasamadigi icin mi az kanama oluyor?

Acaba benim de progestronum mu dusuk? Cok kanamam olmaz ve agrili olur. Acaba rahim duvari kalinlasamadigi icin mi az kanama oluyor?
Bı testını yaptır kuzum progestona bakıyorlar cunku. Ben kımyasal gecırdım ekımde ogrendım ıkı gun sonra kanamam basladı kanama bıttı kahverengı akıntı basladı aralıksız. 10 gun sonunda dusmeye basladı ve kaybettım. Ama maşallah bu gebelıgımde yok. Ozaman 10 tablet falan kullanbılmıstım . Araştırdım bebege hıc bızararı olmadıgını okudum dedım bısey kaybetmem kazanırım sukur hergece yatmadan fıtıl olarak koyuyorum.

Okdugum kadarıyla yumurta dollendıyse onun tutunamsını kolaylastırıyomus dollenmedıyse adet oluyormussun . Tabı bana gecen gebelıgımde verdıgı ıcın doktorumla gorustugum ıcın kullanıyorum . Sızde bı danısın ıstersenız

Yok canım bende gebelikte kullandım ama malesef yinede düşük oldu..aşılama tüp bebek yapmadan kullanıp hamile kalmayı kolaylaştırıyor diye onu duymamıştım

Başka kullandığınız ürünler varmı takviye harici pco için
Bende hasimato da var onun için ilaç kullanıyorum takviye olarak d vitamini inofolic combi bir de unutmazsam omega ve alfa lipoik asit koenzim q 10 kullanıyorum ama alfa lipoik asit koenzim q 10 pcos için değil hücre yenileyici diye düşünerek aldım

Eklentiler

• 20230106_191953.jpg
    20230106_191953.jpg
    83,2 KB · Görüntüleme: 61
X