Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar en çok dün pik yaptı bugün silinmiş yanı yumurtladım mı anlamadım gitti ya amannn

Eklentiler

• 0B8BE610-1B60-45DF-BEDE-2E68908C7704.jpeg
    54,5 KB · Görüntüleme: 56
Merhaba acaba doktora gittiniz mi kist falan olabilirmi düşükten sonra baktılarmı
Bende aynı şeyleri yaşadım da merak ettim
Dusukten 1 hafta sonra gittim kontrol için parça kalmismi bakalım dedi doktor metiler verdi 3 gün kullan şancı yapacak şancı ile atıcaksın çok az bi kalıntılar var eğer temizlenmezse kürtaj yapıcaz dedi 1 hafta sonra gittim işte hiç bi şey kalmamış rahmin tertemiz 1 ay ilişki yasak 2 ay da korunun dedi 35 gün sonra ilk adetimi oldum ilk birliktelikte ilk adetimin temizlenmesinden bi sure sonra oldu ilişkiden 1 gün sonra tekrar kanamam oldu tekrar adet oldum yani ilk adetimle 2. Adetimin arasinda 7 gun temiz kalabildim sadece bu kadar kısa sürede tekrar adet olunca korktum 2. Adetin 3. Gününde tekrar kadın doğuma gittim niye böyle oldu diye ultrasonla bakti doktor dusukten sonra adet düzensizliği olabilir bu kanamayı adetten sayıcam ama 7 günden fazla sürerse tekrar gel ilaç tedavisi başlarız dedi sağ yumurtaligimda da minik bi kist görüyorum ama önemsiz dedi bi şey olmaz dedi 2. Adetimde 6 gün sürdü bitti 26 gün temiz kaldım 3. Adetimide 26 gün sonra 4 ocakta oldum işte böyle işte canım biraz uzun oldu kusura bakma ama ayrıntılı anlatayım dedim

Dediğin gibi canım 18. Gün eğer hastalıktan etkilenmediyse ateşin, çatlamış o gün yumurta. Değerlendirme günleriniz de iyi bence canım artık hayırlısı olsun inşallah bekleyelim bakalım

Yumurtlamadan sonra olcmeye basladm ıkı uc aydır ogrendım artık adet atesım kac 36.20 fln normal atesım.yumırtlamayıda lh testıyle tespıt ettı uygulama.ama bence bı ıs var bunda

Eklentiler

• FCC882F9-18E1-4044-9BB2-0A8E157BC497.png
    102,6 KB · Görüntüleme: 46
  • 4C24C307-80F3-4F8B-8F32-D28BA4ABB6B5.png
    75,3 KB · Görüntüleme: 56
Valla bitmiş olabilir tester bir bakmam lazım ambalaj varsa atayım

BEN COK ANLIYORUM SANKI AHAHAHAH :d :d AMA IKI KEZ YAPTIM BENDE YINE YORUMLARMIM ASKIMCIMM

Gerçekten farkliymis ama güzel bence. Peki benim adetim biteli baya oldu ama yumurtlama tarihi gelmedi daha sizce ölçmeye başlasam mi şimdi sağlıklı sonuç olur mu yoksa olmazsa diğer ay mi ölçmeye basliyayım

sen bana da bır bak heleee mınnos ogretmenımız :) neden benım bu ates yukselmıyor bu ay nolduysa lh testınde pıkı gorup atesın yukselmemesı nedır ya :)
Aynisini ben de yasadim. Pazartesi piki gordum, bu sabah atesim yukselmeye basladi. Ben piki gorunce ertesi gunu de degerlendirir birakirdim. Ilk kez bu ay ates takip edince devam ettim. Pik ten baya sonra yumurtluyormusum demek ates takip edince anladim. Akinti kismi hala kafami karistiriyor ama hic oyle seffaf uzayan bisi gormedim bu ay. Diger aylar da cok gordugum soylenemez. 13 unde doktora gidicem bi baktirmaya.

Aynen bende hep bırakıyodum bırakmıcam bakalım bu sefer kuzucum.gercı ben bu ay cok gec basladım son anda yakaladım lh pıkını ama kafa karısıtırıcı evet bu ates olayı.benım akıntım oldu lh testıyle orantılı sekılde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…