Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok bebeğim direk kan testinde öğrendi😂
Şimdi bende öyle yapmayı düşünüyorum. Stresime stres katmayacağım. Reglim Allahın izniyle 5 gün geçsin sonra gidip kan testi yaptıracağım. İnşallah hayırlı sonuçları hep birlikte alırız.
umutlubiri1 umutlubiri1

Yaşım 32 kızımın yaşı 6 21 ekimde 11 haftalik düşük yaptım kızım aşırı istiyordu kardeşinin olmasını ve düşük yaptigimi kızıma söyleyemedik çok çok fazla istiyordu çünkü öğretmenleri söyleyin kızınıza kandırmış gibi olursunuz hayalleri güçlenir siz söylemedikçe dedi kadın doğum doktoruda söylemeyin çocuklarda zaman kavramı yoktur düşüğün ardından tekrar hamile kalmanız cok yuksek dedi düşüğün üstünden 35. Günde ilk adetimi oldum 10 gün sürdü 6 gun temiz kaldım 7. Gün tekrar adet oldum oda 6 gun sürdü 7. Günde çok az geldi ve bitti ovulasyon testlerine başladım adetim biter bitmez 26 Aralıkta yumurtladım pik oldu ovulasyon testim sonraki 2 gündede çatladı 4 gunu değerlendirdik şimdi döngümün 26. Günündeyim dün test yapmıştım aşırı gebelik belirtileri yaşıyordum belim aşırı ağrıyordu ve ateşim çıkmıştı öylesine gebelik testi yapmıştım çok aşırı silik 2. Çizgi cıktı bugünde sabahtan beri aşırı ıslaklık vardı vajinamda akşam üzeride şeffaf akıntı ile birlikte kanimsi bi akıntı geldi peceteye pembemsi kırmızımsı bi şey geldi sonra damlama şeklinde geldi peceteye biraz biraz geliyor yerleşme kanaması mi adet mi bilmiyorum stresten sanırım migdem bulanıyor adet sancisi çekmiyorum şu an normalde adetlerimde aşırı şancı çekerim ve adet olacağımı hep anlarim
Merhaba acaba doktora gittiniz mi kist falan olabilirmi düşükten sonra baktılarmı
Bende aynı şeyleri yaşadım da merak ettim

Yok bebeğim direk kan testinde öğrendi😂
Şimdi bende öyle yapmayı düşünüyorum. Stresime stres katmayacağım. Reglim Allahın izniyle 5 gün geçsin sonra gidip kan testi yaptıracağım. İnşallah hayırlı sonuçları hep birlikte alırız.
umutlubiri1 umutlubiri1
İnsallah canim ya hepimiz 2023 anneler grubuna gidelimmm😂

Adet belirtileri ile gebelik belirtileri aynı olabiliyor o yüzden çok belirti aramamak lazım ilk gebeliğimde sıfır belirtim vardı sadece su gibi gelen akıntım olmuştu umudunu kesme herkes bir değil canım kaç günün var
Haftaya cumartesi olur tahminen canım yumurtlama tarihine göre beklemedeyim bakalım

Kızlar hamile belirtilerinde herkeste meme ucunds koyulaşma olması gerekiyor mu bu gece aynaya bakarken aklıma geldi bende yokta😂

Yumurtlama döneminde ilişkiden sonra afedersiniz ama özür dileyerek soruyorum peçeteye hafif az pembe akıntı gelmesi normalmi

Merhaba arkadaşlar dün akşam yazmıştım lekelenmem var diye sabah bayağı adet oldum kırmızı kartı yedim yani Mervenur277 Mervenur277 Artık önümüzdeki maçlara bakıcaz 🤲😊 sperm ve yumurta kalitesini artırmak için neler yiyip içmek gerekir bilgisi olanlar yazabilir mi havuç duydum sabah ac karnına incir duydum erkeğinde muz yemesi lazımmış onları duydum bunlar dışında başka şeyler bilenler varsa yazarlarsa sevinirim ve adetken mi başlamak gerek yoksa bitince mi?
Bebeğim özelden tekrar atar mısın bu gece guncelliyorun tabloyu

Kızlar bu akşam dört arkadaş (kız) okey oynamaya gittik arkadaşlar dan birisi birisi kırık kafadan regl gecikmiş bir oğlu var amaaan istemiyom bana dönüp doğurup sana verem bakarsın dedi.öyle zoruma gitti ki şuan bunu yazarken bile ağlıyorum.rabbimin gücüne gitmesin şu mübarek gecelerin yüzü suyu hürmetine bizlere de can emanet etsin inşallah.ne acı insanların alay konusu olmak 😢😢😢

Kızlar bu akşam dört arkadaş (kız) okey oynamaya gittik arkadaşlar dan birisi birisi kırık kafadan regl gecikmiş bir oğlu var amaaan istemiyom bana dönüp doğurup sana verem bakarsın dedi.öyle zoruma gitti ki şuan bunu yazarken bile ağlıyorum.rabbimin gücüne gitmesin şu mübarek gecelerin yüzü suyu hürmetine bizlere de can emanet etsin inşallah.ne acı insanların alay konusu olmak 😢😢😢
Yaşamış biri olarak konuşuyorum çok kötü bir durum ben çevremde bana böyle davranan insanlarla arama mesafe koydum sende öyle yapmalısın çünkü bir kere değil bir kaç kere söyler artık bunu söyleyen zaten seni anlamayan neden arkadaşın olsun ki kendi değerini bil seni hakedenlerle arkadaşlık yap inşallah sen asla üzülme bilki rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur çiçeğim 🥰🙏🏻

Canım sen moralini bozma her insanın imtihanı farklıdır rabbim ol der ve olur vaktini bekle öyle tip insanlarada bakmayın evladı belki kolay olur ama başka şeylerden imtihanı olur onunda üzülmeyin 🙏🏼

Bu arada yumurtlamayı uygulamaya göre takip ediyorum ve yarın yumurtlama gözüküyor bugünde değerlendirdik yarında değerlendiricez hatta eşim sabah yapalım dedi ben zaten oğluma mama yapıyorum sabah o yüzden sabah daha çok tutuyormuş diye duymuştum😂😂

Bazi insanlar güya şaka adı altında söylüyorlar böyle şeyler sen ne hissedersin uzulurmusun düşünmeden söylüyorlar bozuluncada sende şakadan anlamıyorsun oluyor takmicaksn söylemesi kolay ama gerekirse mesafe koy bir süre

X