Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar çıktım doktordan karından kese görünmedi vajinal yapınca göründü daha küçük 4+3 olduğu için normal dedi. Jet hızıyla oxapar iğne başlattı 1 kimyasal 1 de düşüğüm var diye hayırlısı olsun artık herşey Allah'tan umarım sağlıklı ilerler bu sürecim sizler de duanızı esirgemeyin sizden de güzel haberler bekliyorum 😇💐🙏
Canim canim cok mutlu oldum pek mutlu oldum senin adina ❣🧿 insallah bebegini saglikla kucagina alirsin🌼🌼 bayadir takip ediyordum ne yapti diye dualarim kabul olmus cok sevindim🧿🧿🙏

Benimde son adet tarihim 27 Aralık.
İkimizde bu ay korunmaya bırakmışız. Ben senden bir hafta sonrayım ortalama. Bakalım seni takip edeceğim. 🙈 İlk aydan gebelik olur mu merak ediyorum.
Hayırlısı olsun inşallah herkes için. 😇
Birbirimizi takip edelim Allahın lütfü ile inşallah gebe kalırız ve tümmmmm isteyen kardeşlerim de aminnnnn 🤲🏻🥹❤️

Kızlar bu akşam dört arkadaş (kız) okey oynamaya gittik arkadaşlar dan birisi birisi kırık kafadan regl gecikmiş bir oğlu var amaaan istemiyom bana dönüp doğurup sana verem bakarsın dedi.öyle zoruma gitti ki şuan bunu yazarken bile ağlıyorum.rabbimin gücüne gitmesin şu mübarek gecelerin yüzü suyu hürmetine bizlere de can emanet etsin inşallah.ne acı insanların alay konusu olmak 😢😢😢
Hadsiz ya. Deli oluyorum böyle duyarsız insanlara. Allah vermeyi bilmiyor sanki kendisi verecek salak.

Çok kırıldım çok göz yaşı akıtırdım testte negatif falan gördüğümde bir kaç kez ama iç çeke çeke ağlıyorum eşimle de alakasız bi şekilde başka konudan söylendim garibim oda ona üzüldüm sanıyo.zaten el bitmeden istaka ları devirdim ben eve geçiyorum eşim gelmiş dedim kalktm onu da bıraktım kendim arabayla çıktım diğerleriyle gelsin diye.hayır az önce bi arkadaşımızın yazdığı gibi kalkıp bişey desen alıngansın ne alaka espri yaptım dicek
Tabiki cevabını vereceksin espri yaptım derse de herkes haddini sınırlarını bilecek dersin. O istediğini söylüyor sen susuyorsun. Cevabını vermiş olsan bu kadar içerlemezsin. Böyle insanlar hep var. Cevap vermedikçe tekrar edecek

Kızlar bu akşam dört arkadaş (kız) okey oynamaya gittik arkadaşlar dan birisi birisi kırık kafadan regl gecikmiş bir oğlu var amaaan istemiyom bana dönüp doğurup sana verem bakarsın dedi.öyle zoruma gitti ki şuan bunu yazarken bile ağlıyorum.rabbimin gücüne gitmesin şu mübarek gecelerin yüzü suyu hürmetine bizlere de can emanet etsin inşallah.ne acı insanların alay konusu olmak 😢😢😢
Size böyle hissettiren kim varsa aranıza mesafe koyun. 😔 Ne kolay geliyor insanlara sınanmadıkları konular konusunda ahkam kesmek😑 Allah bildiği gibi yapsın o arkadaşı

Canim canim cok mutlu oldum pek mutlu oldum senin adina ❣🧿 insallah bebegini saglikla kucagina alirsin🌼🌼 bayadir takip ediyordum ne yapti diye dualarim kabul olmus cok sevindim🧿🧿🙏
Ya sen benim canımın içisin senin o güzel kalbine ölürüm gözlerim doldu inan ❤️ seninle aynı anda bu duyguları yaşamayı çok isterdim nasip olmadı ama peşinden geliyorum ☺️ kendimce diyorum biizm kızların doğumuna da az kaldı diye Rabbim sağ salim yavrunu kucağına almayı nasip etsin dualarım her daim seninle seni çok seviyorum canım arkadaşım 🥰🙏💐

X