Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Guzel bı dıyet lıstesı olustursakta yapsak.ben onceden cok guzel dıyet yapardım artık nedense hıc canım ıstemıyor ya.ilk kez boyle kılo aldım senınkı yıne ıyı bebegm ıkı mekık ceksen gıder😁yarın diyete baslıcam ben🤣iyi bu ay topıgı toptan kapatalım o zaman😘😊
Ya dur bi vitamin olur bu yumurtanın kalitesini arttırır diye diye hiç bişeyden kısamaz oldum kız😂 3 kilo versem benim için yeter ama veremiyorum dahada almazsam bana yeter😂 kız hamile kalalım arada kilolarımız kayboysun gitsin

Benımde 6 gun geçmişti ki zten Normalde de genelde gecikmeli olurum
Bu arada ben bugun hormon testi verdım
Sonuçlar ne cıkıcak acaba?
Doktorada gttım için temizlenmiş dedi
1 ay bekle sonra devam et dedi
İstersen klomen kullanabılırsın dedi
Az derecede pco var dedi
Bence hiç korunma canım ben kurtajimda da korunmadim 2 ay sonra hamile kaldım aslinda ilk regliden hemen sonra kaldim onda bebek kesem 8+4 dü o yüzden uzun sürdü kanama ve lekenme bundada insallah kısa sürede sağlıklı şekilde olur yine seninde insallah en kısa zamanda sağlıklı bir hamileliğin olur 🤲🏻

Sabret canım sabret olacak çok şartlama kendini ama , ki olmazsa çok üzülme olursa zaten her bebek gibi mucize😍 üstelik klomen sonrasındaki ay da ilaçsız kendiliğinden gebe kalan da çok fazla. Ha bu ay ha 2 ay sonra olsun yeterki sağlıklı hayırlısıyla gelsin bebişlerimiz bir an önce :dua:
Yok canım inan hiç şartlamıyorum kendimi hakkımızda hayırlıolacaksa olsun allah evlatla imtihan etmesin hiç kimseyi canım

Canim ben 29 aralıkta kan testi yaptırmıştır 1 çıkmış negatif sonra 30 da lekelenme başladı 4 gün sürdü 2 ocakta test yaptım anında silik çıktı kan verdim aynı gün 30 çıktı fitil verdi dr lekelenme olmadi 3 ocakta başka hastanede değer 25 geldi anladim ama bi umut bekledim 4 ocak kan verdim sağlık ocağında bugun sonuc geldi 18 yani 4 ocakta 18 düşmüş bugun akşam lekelenmem basladi yarin tamamen regli şeklinde olur bide sabah anladim regli gelecgini çünkü goguslerim yine çok ağrımaya başladı halbuki o lekelenme süre boyunca hiç agri olmadi bide benim en son ilişkim 19 Aralık başka olmadi bu nasıl iş anlamadım 19 aralıktan sonra hamile kalmisim demekki icerde kalan spermlerle 🥲 beklenen adet tarihim 3 ocakta 2 gun gecmis oldu aslinda ama cidden erken test yapmamak lazım maddi manevi cok yıprandım
Anladım canım İnşAllah hemen ardından sağlıklı bir gebelik yaşarsın 🤲🏻

Bence hiç korunma canım ben kurtajimda da korunmadim 2 ay sonra hamile kaldım aslinda ilk regliden hemen sonra kaldim onda bebek kesem 8+4 dü o yüzden uzun sürdü kanama ve lekenme bundada insallah kısa sürede sağlıklı şekilde olur yine seninde insallah en kısa zamanda sağlıklı bir hamileliğin olur 🤲🏻
Amin cnm 🙏 saolasın
Bnım kanamam bttı 3 gün sürdü
Az önce banyo yaptım
Betam yuksek değildi
Demekki oyuzden kısa surdu kanama
Normal adetım benım 10 gun suruyor

Az önce eltilerin savaşını izliyoruz.ilişkinin sabahında gebelik testi yapıyorlar .eşim diyorki böyle olmaz yanlış yapıyorlar.bunun yumurtlama günü var, ayakları havaya dikmeli yatması var, ateş ölçmesi var, 8 9 gün sonra test yapmaları gerekiyor dimi dedi kahkahayı patlattım bu kadar farkında olduğunu bilmiyordum 😂 14 gün sonra yapılması gerekiyor doğrusu bu sen bana bakma dedim 😂😂

Benim gecikmem cok olmadi cok şükür değer cok yükselmeden hemen düştü bence normal regli şeklinde devam edicez fakat belki yumurtlama erken veya geç olabilir bunun için yumurtlama testi almayi düşünüyorum hemde bu kimyasaldan sonra daha kolay hamile kalinirmis insallah oyle olur ikimiz içinde
Tikabasa Tikabasa
Kızlar 80 beta kimyasalda ne zaman kanama başlar? Adetim geçeli 2 3 gün oldu
Kızlar kasım ayının başlarında bende kımyasal gecırdım bes gün sonra adetim geldi korunmadan devam ettım o ay keske lh testım olsaydı dedım regl gıbı bıttıkten bı sure sonra ıkı üç gün lekelenmem oldu.geç yumurtlama oldu 36 gün kadar sürdü döngüm kımyasal sonrası gebe kalamadım

X