Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Az önce eltilerin savaşını izliyoruz.ilişkinin sabahında gebelik testi yapıyorlar .eşim diyorki böyle olmaz yanlış yapıyorlar.bunun yumurtlama günü var, ayakları havaya dikmeli yatması var, ateş ölçmesi var, 8 9 gün sonra test yapmaları gerekiyor dimi dedi kahkahayı patlattım bu kadar farkında olduğunu bilmiyordum 😂 14 gün sonra yapılması gerekiyor doğrusu bu sen bana bakma dedim 😂😂
Gızlı dınleyıcı desene 😂😂😂

Az önce eltilerin savaşını izliyoruz.ilişkinin sabahında gebelik testi yapıyorlar .eşim diyorki böyle olmaz yanlış yapıyorlar.bunun yumurtlama günü var, ayakları havaya dikmeli yatması var, ateş ölçmesi var, 8 9 gün sonra test yapmaları gerekiyor dimi dedi kahkahayı patlattım bu kadar farkında olduğunu bilmiyordum 😂 14 gün sonra yapılması gerekiyor doğrusu bu sen bana bakma dedim 😂😂
O an gelen utanma hissi biz anlamıyorlar sanıyoruz ama herseyin farkındalar cok fenalar 🙈

Kızlar gögüslerim şiş hafif ama bu her adet döngümde oluyor acı yok. Bata bir hafta var hiç belirti de yok sizce ümidimi keseyim mi belirtisiz gebelik haberi hiç duydunuz mu😞 fnd_50 fnd_50 Papatyamaviss Papatyamaviss Niqu Niqu @savascii @marilyn95
Adet belirtileri ile gebelik belirtileri aynı olabiliyor o yüzden çok belirti aramamak lazım ilk gebeliğimde sıfır belirtim vardı sadece su gibi gelen akıntım olmuştu umudunu kesme herkes bir değil canım kaç günün var

X