Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba hepiniz biliyorsunuz ki benim

1 ocak da beta hcg : 46 çıkmıştı. İki gün arayla kan vermeye devm ettim. Lütfen sonuçlarımı yorumlar mısınız?

30 Aralık : 1.58
1 ocak : 46
3 ocak : 156
5 ocak : 346

Lütfen fikirlerinizi esirgemeyin bekliyorum.
Gayet güzel ilerliyor b3nce canı hayirlj olsun bu arada

Emlakçı birini bulup sorun canım. Biz yazlığı kiraya verdik de Ruslara. Noterler Rus kaynıyor ve tabii ki tercümanlarla beraber...
Sen dedin baktım iki dakika☺️..doktordan gelince yine bakarım..şimdi onun heyacanı var..randevu bile almadık

1 ocak da beta hcg : 46 çıkmıştı. İki gün arayla kan vermeye devm ettim. Lütfen sonuçlarımı yorumlar mısınız?

Maşallah güzel artmış hayırlısı olsun

Şimdi eczaneye gittim novacheck diye bir test vardı onu yaptım 5 dk da söyle oldu siz de görebiliyo musunuz yoksa ben heyecandan halisunasyon mu görüyorum 🙈

Eklentiler

• F9AFC0F4-DCE6-4016-A5CA-6AF2CE7A0762.jpeg
    F9AFC0F4-DCE6-4016-A5CA-6AF2CE7A0762.jpeg
    65 KB · Görüntüleme: 106
  • DBB1B4F7-90EB-4292-BCC1-E400700F33D2.jpeg
    DBB1B4F7-90EB-4292-BCC1-E400700F33D2.jpeg
    219 KB · Görüntüleme: 109

Canımm kanın bıtecek bıraz bekle bıdahakını vermek ıcın🙏Gayet guzel ıkı katı artımıs neden sen ıyı olmadıgı kanaatıne vardınkı?Allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın🥰tebrık ederım

Ya dur simdj tebrik mebrik bana heyecan basma aşırı relaxim şuan ne kadar inanmışsm artık olmayacağına 😅şimdii gelelim işin şu kısmına bu testi yapalım 10 dk sonra baktım tık yok bembeyaz 2 saat sonra böyle çizgi çıktı şimdi ben ana oluyor muyum yoksa olmuyor muyum 🤣
sabah tekrarla ve bu soruna cevap bulalım :KK70:

Canımm kanın bıtecek bıraz bekle bıdahakını vermek ıcın🙏Gayet guzel ıkı katı artımıs neden sen ıyı olmadıgı kanaatıne vardınkı?Allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın🥰tebrık ederım
Canım gerçekten burada okuduklarım hcg az artması ve tehlikeli durumlar çok korkutuyor beni :KK43:(( takıntı yapıyorum

Emlakçı birini bulup sorun canım. Biz yazlığı kiraya verdik de Ruslara. Noterler Rus kaynıyor ve tabii ki tercümanlarla beraber...
Tanıdık emlakçı çok..aslında kardeşime İstanbul'da ev alarken...orda bir İranlı kadın emlakçıyla konuştum..bana dedi senin gibiler bize lazım..çocuğa o kadar kafam karışıkki hiç umursamadım

X