Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım biraz önce test yaptım aşırı aşırı silik yok gibi igne etkisi baya gitmiş midemde yanma var hafif yeni başladı ama ve ara ara belime aşırı agrı giriyor
canım önce ki yaptığın testlerde 2.çizgi çıkmamıştı sanırım.iğne etkisi olsa öncekilerde de çıkardı.hamile olabilir misin

Ben de ilk kez gidecem hastaneye pco var bende.Büyük ihtimal klomen verir hastane.Femara niye vermiyorlar daha kaliteli yumurta üretyorsa🙃
bende o olayı anlamadım iki ay boşuna bekledim yada zamanı değilmiş ve klomende o kadar çok yalancı belirti oluyorki dikkatli ol canım

amin inşallah canım o kadar çok istiyorum ki ne bilim ikimizin aynı anda olmasını dilemiştim zaten
test yaptım bugun gordunmu arkadaslar sılık gorduk dedı ama ben cıplak gozle cok bısey goremıyorum :) olakı net bı ıkıncı cızgı gorursem hemen etıketleyecegım zaten senı :KK200: suan senın hamiş dualarana guvenıyorum :KK200:

Merhaba arkadaşlar dün akşam yazmıştım lekelenmem var diye sabah bayağı adet oldum kırmızı kartı yedim yani Mervenur277 Mervenur277 Artık önümüzdeki maçlara bakıcaz 🤲😊 sperm ve yumurta kalitesini artırmak için neler yiyip içmek gerekir bilgisi olanlar yazabilir mi havuç duydum sabah ac karnına incir duydum erkeğinde muz yemesi lazımmış onları duydum bunlar dışında başka şeyler bilenler varsa yazarlarsa sevinirim ve adetken mi başlamak gerek yoksa bitince mi?

yaradı canım çok şükür hamileyim
merhabalar işe yarayan şey nedr bende denemek isterim herkesten duyduğum herşeyi deneyerek yola devam ediyorum :) bir an önce bize de nasip olur inşallah bebiş sizin ki hayırlı olsunn inşallah sürecinizi merak ettim

Kızlar innovita ovulasyon testi nasil sizce kanamam başlayınca siparis vercem bu ay inşallah olur ve boyle kimyasal filan olmazmoralim bozuk ama rabbimin vardır bir bildiği demekki sağlıklı degildi tutunamadi

Kızlar innovita ovulasyon testi nasil sizce kanamam başlayınca siparis vercem bu ay inşallah olur ve boyle kimyasal filan olmazmoralim bozuk ama rabbimin vardır bir bildiği demekki sağlıklı degildi tutunamadi
Ben inovitadan çok memnun kaldım daha önce birgebeningünlüğünden almıştım o silik gösterdi hep ama inovita çok net gösteriyor gerçekten

inşallah canım hayırlısıyla sendende alırız gebe haberini. femara kullandım sonrada çatlatma iğnesi çok şükür hiç beklemediğiz bir an öğrendik. şöyle diyeyim test yapmıyordum bile eşimin zoruyla yaptım biz testten önce tüp bebek merkeziyle görüşmüştük düşünün sabah uyandığımda tüp bebek tedavim başlayacaktı ve gece hamile olduğumu öğrendik . Allaha binlerce şükür olsun

X