Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok teşekkürler canım yarı anladım yarı anlamadım Peki hatalı sonuç çıkabilir mi laboranttan kaynaklı

Yaş grubu ney kaç yaşında ve olay tam olarak ne kısaca bahseder misin canım kaçırdım ben
Yaşım 32 kızımın yaşı 6 21 ekimde 11 haftalik düşük yaptım kızım aşırı istiyordu kardeşinin olmasını ve düşük yaptigimi kızıma söyleyemedik çok çok fazla istiyordu çünkü öğretmenleri söyleyin kızınıza kandırmış gibi olursunuz hayalleri güçlenir siz söylemedikçe dedi kadın doğum doktoruda söylemeyin çocuklarda zaman kavramı yoktur düşüğün ardından tekrar hamile kalmanız cok yuksek dedi düşüğün üstünden 35. Günde ilk adetimi oldum 10 gün sürdü 6 gun temiz kaldım 7. Gün tekrar adet oldum oda 6 gun sürdü 7. Günde çok az geldi ve bitti ovulasyon testlerine başladım adetim biter bitmez 26 Aralıkta yumurtladım pik oldu ovulasyon testim sonraki 2 gündede çatladı 4 gunu değerlendirdik şimdi döngümün 26. Günündeyim dün test yapmıştım aşırı gebelik belirtileri yaşıyordum belim aşırı ağrıyordu ve ateşim çıkmıştı öylesine gebelik testi yapmıştım çok aşırı silik 2. Çizgi cıktı bugünde sabahtan beri aşırı ıslaklık vardı vajinamda akşam üzeride şeffaf akıntı ile birlikte kanimsi bi akıntı geldi peceteye pembemsi kırmızımsı bi şey geldi sonra damlama şeklinde geldi peceteye biraz biraz geliyor yerleşme kanaması mi adet mi bilmiyorum stresten sanırım migdem bulanıyor adet sancisi çekmiyorum şu an normalde adetlerimde aşırı şancı çekerim ve adet olacağımı hep anlarim

biraz anladm biraz anladm ama burda yarı doktor olma yolunda ilerliyorduk bunuda ogrendigimz iyi oldu sana sorarız artk doğrumu sonuç yanlsmi

Canım öncelikle şunu söylüyorum çok geçmiş olsun Rabbim gönlüne göre en kısa zamanda versin inşallah. Şuanki yaşadığın durum yerleşme kanaması mı değil mi onu netleştir eğer adet olursan da kızına gerçeği söyle. Direkt şak diye değil. Bu kardeşin bir süreliğine gitmesi gereken bir yer var hepimizin gitmesi gereken bir yer var ama bizim zamanımız gelmedi onun gitmesi gerekti gitti. Kötü bir yerde değil çok güzel bir yerde. Tarzında yumuşatarak. Söyle. Ama başka bir kardeşin gelecek. O geleceği zaman da ben sana yine söyleyeceğim diyerek. Çünkü söylemediğinde sürekli onu bekleyecek onu sorgulayacak. Üzerine hayaller kuracak gelmeyince de size olan güveni kırılacak öyle daha kötü olacak.

Cok tesekkur ederim evet bende artık kesinlikle söylemek istiyorum üstümde baskı oluşuyor çünkü söylemeyince çok üzülüyorum karnımı sevdikçe hemen hamile kalmam gerekmiş gibi geliyor söylesem belki en azından akışına bırakırım benim icim hamile kalmak daha kolay olur bu şekilde stres yaparak hamile kalma olasılığımda düşer gibi yerleşme kanaması nasıl neyin nesi hiç bilmiyorum bakalım yarın belli olur sanırım umarım yerlesmedir ama hiç sanmıyorum bilmiyorum

Çok teşekkürler canım yarı anladım yarı anlamadım Peki hatalı sonuç çıkabilir mi laboranttan kaynaklı
Hatalı sonuç Laborant tan kaynaklı çok çok nadir olur genelde cihaz kalibrasyonu geçmediyse kontrolü kötüyse ya da yıkamaya bağlı Bi kirlilikten kaynaklı hatalı sonuç verebilir cihaz otomasyon sistemine de direk çalıştığı sonucu yolladığı için hastanın normal değerinden yüksekte ya da düşükte verebilir zaten her laboratuvar da biyokimya uzmanı vardır ve onay işini biyokimya uzmanı yapar Laborant cihazı hazırlar hastaların kanlarını hazırlar makineyle her türlü işi halleder eğer tutarsız Bi sonuç görülürse sistemde biyokimya uzmanı laborantla iletişim kurup durum hakkında bilgi alır ve sonuç tekrarlanır ki genelde biz öyle durumlarla çok sık karşılaştığımız için direk tekrar çalışıp en doğru sonucu hastanın doktoruna ulaştırıyoruz

Bu streste senin hemen gebe kalmani engeller canim. En iyisi söylemek. Yine olur inşallah.

Ama benim dediğim gibi söyle yani direkt gerçeği pat diye söyleme canım. Allahım yardımcın olsun çok zor gerçekten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…