Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hatalı sonuç Laborant tan kaynaklı çok çok nadir olur genelde cihaz kalibrasyonu geçmediyse kontrolü kötüyse ya da yıkamaya bağlı Bi kirlilikten kaynaklı hatalı sonuç verebilir cihaz otomasyon sistemine de direk çalıştığı sonucu yolladığı için hastanın normal değerinden yüksekte ya da düşükte verebilir zaten her laboratuvar da biyokimya uzmanı vardır ve onay işini biyokimya uzmanı yapar Laborant cihazı hazırlar hastaların kanlarını hazırlar makineyle her türlü işi halleder eğer tutarsız Bi sonuç görülürse sistemde biyokimya uzmanı laborantla iletişim kurup durum hakkında bilgi alır ve sonuç tekrarlanır ki genelde biz öyle durumlarla çok sık karşılaştığımız için direk tekrar çalışıp en doğru sonucu hastanın doktoruna ulaştırıyoruz
Ne kadar hassas işler ☺️ Allah kolaylık versin canım

Ben su an aglamak uzereyim resmen kizim sormasin uzulmesin diye kendimi tutuyorum biraz once wcye gittigimde akintiyla birlikte uzayan bi kanimsi bi sey geldi sonra yine gittim peceteye kirmizimsi bi sey geldi bugun döngümün 26. Günündeyim yumurtlamanın 10. Günündeyim yerleşme kalmamasıdır diye kendimi avutmak istiyorum ama korkuyorum adettir diye düşünüyorum çok üzgünüm berbatım yıkılmış durumdayım resmen 😢😢😢😭🙁🙁🙁😞
Bence hiç üzülmeyin adet olmakta gzl biseydr bn pcosluyum bitkisel yollarla adet oluyorum onlar olmazsa bn adet bile olmam bazen 3 yada 7 aya kadar sürmüş eğer adet olursanız sevinin her kadının hayali bir bebeği olmasıdır elbet birgün Allah bizede nasip eder inşallah bunuda sabır gerekir ben bazen adet olmayı bile özlüyorum.♥️

Kızlar sabah erken gebelık yapmıstım yarın normal kaset test yapacaktım ama dyanamadım yaptım bu aksamda . Normal kaset testte bıle cıkıyor artık çok şükür. Dualarınıza ihtiyacım var ekımde kımyasal gebelıgım var yıne oyle olacak dıye cok korkuyorum. Allah rızası için dualarınızda bana ve bebeğime yer verin .. sizde benim dualarımda olacaksınız inşaallah. Rabbim şurada olupta isteyen bekleyen hıc bı kadının kucağını boş bırakmasın 🤲🏻🧿

Eklentiler

• 56A80312-AB5F-4117-8B4A-4D7BDFA2DA4D.png
    56A80312-AB5F-4117-8B4A-4D7BDFA2DA4D.png
    626,3 KB · Görüntüleme: 81
Bence hiç üzülmeyin adet olmakta gzl biseydr bn pcosluyum bitkisel yollarla adet oluyorum onlar olmazsa bn adet bile olmam bazen 3 yada 7 aya kadar sürmüş eğer adet olursanız sevinin her kadının hayali bir bebeği olmasıdır elbet birgün Allah bizede nasip eder inşallah bunuda sabır gerekir ben bazen adet olmayı bile özlüyorum.♥️
Nasıl bitkisel yok canim ?

Yarın yeni bulduğum doktorun yanına gitmek istiyorum..aşılamayı konuşmaya..geçen ay hiç randevu bulamadım..eşim diyor gidek konuşak..belki adetin başlarsa randevu olmadan alır bizi..ben diyorum adetimi bekliyek..kafam karışık

Kızlar sabah erken gebelık yapmıstım yarın normal kaset test yapacaktım ama dyanamadım yaptım bu aksamda . Normal kaset testte bıle cıkıyor artık çok şükür. Dualarınıza ihtiyacım var ekımde kımyasal gebelıgım var yıne oyle olacak dıye cok korkuyorum. Allah rızası için dualarınızda bana ve bebeğime yer verin .. sizde benim dualarımda olacaksınız inşaallah. Rabbim şurada olupta isteyen bekleyen hıc bı kadının kucağını boş bırakmasın 🤲🏻🧿
İnşallah sağlıklı sıhhatli bir hamileleik ve sağlıklı sıhhatli bir şekilde bebeğini kucağına alırsın canım 🥰

Ya evet akşam yapmıştım yatmadan bakem dedim okadar umutsuzum ki yaptım bıraktım lavaboya kaş saattir bakmadım bile biliyorum çünkü çizginin tek olduğunu 😂😂😂

X