Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne kadar hassas işler Allah kolaylık versin canım

Bence hiç üzülmeyin adet olmakta gzl biseydr bn pcosluyum bitkisel yollarla adet oluyorum onlar olmazsa bn adet bile olmam bazen 3 yada 7 aya kadar sürmüş eğer adet olursanız sevinin her kadının hayali bir bebeği olmasıdır elbet birgün Allah bizede nasip eder inşallah bunuda sabır gerekir ben bazen adet olmayı bile özlüyorum.

Kızlar sabah erken gebelık yapmıstım yarın normal kaset test yapacaktım ama dyanamadım yaptım bu aksamda . Normal kaset testte bıle cıkıyor artık çok şükür. Dualarınıza ihtiyacım var ekımde kımyasal gebelıgım var yıne oyle olacak dıye cok korkuyorum. Allah rızası için dualarınızda bana ve bebeğime yer verin .. sizde benim dualarımda olacaksınız inşaallah. Rabbim şurada olupta isteyen bekleyen hıc bı kadının kucağını boş bırakmasın

Eklentiler

• 56A80312-AB5F-4117-8B4A-4D7BDFA2DA4D.png
    626,3 KB · Görüntüleme: 81
Nasıl bitkisel yok canim ?

Yarın yeni bulduğum doktorun yanına gitmek istiyorum..aşılamayı konuşmaya..geçen ay hiç randevu bulamadım..eşim diyor gidek konuşak..belki adetin başlarsa randevu olmadan alır bizi..ben diyorum adetimi bekliyek..kafam karışık

İnşallah sağlıklı sıhhatli bir hamileleik ve sağlıklı sıhhatli bir şekilde bebeğini kucağına alırsın canım

Ya evet akşam yapmıştım yatmadan bakem dedim okadar umutsuzum ki yaptım bıraktım lavaboya kaş saattir bakmadım bile biliyorum çünkü çizginin tek olduğunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…