Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yinede daha koyu ve pembe tonunda bence Yarın daha da netleşecek İnşAllah. Cuma kan veririm diyordun o zaman da sevincini yaşarsın
of su yumurtalama sonrası beklemek tam bır cın ıskencesı 7.gunde pozıtıf cıkanlar oluyormus napsam testmı yapsam %76 bılımsel olarak

Hamile olanlar
bır bırım derece ıle bu kadar kendını allak bullak etme bebegım benımde oyle cıktı bır bırım dusuk , olabılır yanı barız bı dusus gormedıkce adete yoramayız
inş kuzum ya inş, kendimizde değil ama hep ailemizdeki hastalıkalr sebebiyle hep ertelemek zorunda kaldım bebeşi bazen yüklerim öyle ağırdı ki, umarım Rabbim aratmaz niyetine girdiğimizde de

Yinede daha koyu ve pembe tonunda bence Yarın daha da netleşecek İnşAllah. Cuma kan veririm diyordun o zaman da sevincini yaşarsın
Çok teşekkür ederim hala inanamıyorum iğnenin etkisi mi diye tam sevinemedim bile negatif görmeye o kadar alışmışım ki.. inşallah isteyen herkese nasip etsin Allah en kısa zamanda sağlıkla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…