Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tabi ola bilir...zaten enfeksiyon nedir ben bilmezdim..sabaha kadar kalkmayınca oldu bende..çok zordur..şimdi ama yok çok şükür..yarım saat yetiyor
Öyle mi ilk 3 ay 1-2 saat yatıp kalkardım sonra dedim acaba olmaması bundan mı diye sabaha kadar deneyeyim dedim demek benide etkiledi bu ay Çatlama gününden sonra şikayetim oldu zaten

Bendenyarım saat kadr uzanıyorum ilk ay sürekli ayaklar havadayfı bu ay sadece destek koydum ama hemen tıkanmıyorum sabah yada öğlen yıkanıyorum mesela

Tahmin ettim canım ya be bileyim 3 aydır olmayınca ilerlesin sperm belki olmuyırdur falan diye gece birliktelikten sonra sabaha kadar yattım en az 6-7 saat bu sekilde 2 kez oldu bu ay fitile başlamak durumunda kaldım sonra
uykuluyum yazarken bıle yanlıs yazmısım kendımı demet akalın gıbı hısseettım kadın turkceyı katledıyor ya

Benimde 11.85 di sonra 10.06 ya dustu ama amh a daha bakilmadi cok korkuyorum

Bu gece ayaklarım yandı ya yorganın soğuk tarafını aradım resmen :) ama be bileyim olmayacak gibi hissediyorum tüm kasık batması ve vajina ağrım geçti :/
bır bırım derece ıle bu kadar kendını allak bullak etme bebegım benımde oyle cıktı bır bırım dusuk , olabılır yanı barız bı dusus gormedıkce adete yoramayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…