Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Daha kimseye söylemedik sadece sizler biliyorsunuz akşam eşim telefonu elimden alıyor ver bana sen insanlarla paylaştın rahatladın bende bakayım kızlar ne yazmış
Sağlıkla huzurla kucağınıza alın İnşAllah Çok sevindim sizin adınıza mutluluğunuz daim olsun

Benim de ateş tablom bu kızlar.
Ama dün akşam çok rahatsızım, dün 2 kez parol içtim, akşam çok kötü olunca bir de aferim içtim hatta.
Bu ateş yukselmesi hastalıktan mi bilemiyorum.

Yaaa canım çok sevindim adına benimde regli olacağım zaman göğüslerime dokunamıyordum 1 hafta önceden başlıyordu ağrısı, ama bu ay 0 göğüs hassasiyeti hiç ypk ne acıyor ne öyle bi şişme var , tek 3 gün ara ara kasık batmam oldu cumartesi pazar pazartesi günü ve pazar gecesi vajinamda batma oldu dünde hisssetim bugün hiç bir şey kalmadı ama, bat9-10 Ocak gibi olacak bakalım belirtimde yokla şuan umarım senin gibi güzel haberler almak nasip olur

kuzucum tam tersı atesın dusuk cıkardı bıraz daha ıctıgın ılaclardan.valla bugun bende parol ıctım ya dayanamadım basımın agrısına bu hafta hergun mıgrenım tutuyor nolduysa bende anlamadım sanada gecmıs olsun.parol en hafıfı mecbur kaldıgımızda en kotu ıcecez parolu elden bısey gelmez

amin inşallah canım. bugün kaçıncı gün

Benimde 11.85 di sonra 10.06 ya dustu ama amh a daha bakilmadi cok korkuyorum
Ben geçen sene baktırdım 19 du geçen ay 9 yeni yine baktırdım adetken 12 çıktı fsh. Doktora neden her ay farklı çıkıyor dedim öyle olması gerek zaten dedi yani bence her ay gelişen olup kaliteli veya kalitesiz yumurtaya göre fsh da degişiyor

Yumurtlama günlerine yakın yada yumuetlama günleri benimde baş agrım çok oluyor migrenim yok aynı migren agrısı gibi kafa kazan

tekrar kan verecekmısın pekı saglıkla buyusun gelıssın ınsallah beklenene kavusturan Rabbıme sukurler olsun ınsallah benım ıcınde duaların kabul olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…