Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya hamişler özellikle olacaksa ayakta bile olur evet de şu ilişkiden sonra ne kadar yatıyorsunuz bide nasıl yatıyorsunuz yatakta ne ayaklar havada olayını ne bel altı olayını yapmadığımız kalmadı doktor ayağını dikmene gerek yok dedi hafif bir yükselti yeter diye bide bazıları yüz üstü bile kalmış sanırım deneyimlerinizi bekliyorum

.
Kuzum senin yumurtan dün sabah çatlamıştı ilk ölçtüğün ateş doğruydu bence. Sadece ateş ölçerin sapıtmıştı o kadar

Ben hamile kaldığimda ilişkiden sonra yastık hiç bir şey koymuyordum..2 dakika ayaklar havada ve sabaha kadar kalkmıyordum..bu durum bana idrar enfeksiyonu yaşatdı ama..şimdi ama 1 saat uzanıp kalkıyorum..

Güzel dileklerınle ınsallah görürüz cıft cızgıyı bebısım

Ben hıc yatmıyorum 0

Ben hamile kaldığimda ilişkiden sonra yastık hiç bir şey koymuyordum..2 dakika ayaklar havada ve sabaha kadar kalkmıyordum..bu durum bana idrar enfeksiyonu yaşatdı ama..şimdi ama 1 saat uzanıp kalkıyorum..
Yaa bende sabaha kadar yatıyorum bu ay ama enfeksiyon oldu bendede bu nedenden olabilir mi

Yaa bende sabaha kadar yatıyorum bu ay ama enfeksiyon oldu bendede bu nedenden olabilir mi
Sabaha kadar neden kendıne bosuere ezıyet edıyorsun.tabıkı engeksıyon olur ılıskıden bır saat sonra fln lavaboya gıt.sonrada normal hayatına dıkkat et, 15,20 dkka uzanabılırsın ılıskıdenn sonra ama o kadar dr ların ve bılımın söylediği bu canım bence kendıne ezıyet etme

D dra21 normal hayatına don dıcektım kuzumuykuyum ya hala yanlıs yazmısım

Bn normal uzanıyorum hatta en son ilişkide uzanamadım oyle bir vakit yoku ama hemen lavaboya gitmedim bekledim

D dra21 normal hayatına don dıcektım kuzumuykuyum ya hala yanlıs yazmısım
Tahmin ettim canım ya be bileyim 3 aydır olmayınca ilerlesin sperm belki olmuyırdur falan diye gece birliktelikten sonra sabaha kadar yattım en az 6-7 saat bu sekilde 2 kez oldu bu ay fitile başlamak durumunda kaldım sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…