Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayriye sultan gibi ağzımızın tadı bozulmasın dedikçe ağzımızın tadı bozuldu ne o haketti ne ben
İşin şakası, mizah olmazsa çekilmez ötesi hayat çok güzel, umutlu olmak çok güzel. İkizler burcuyum yarın bir köşede ağlıyor olabilirim ama yine de ikizler de olmak cok güzel duanızı eksik etmeyin yarın sabah gülsün şu garibanın yüzü

Canım benimde her regli dönemi goguslerim cok şişer agrirdi aksine bu ay hiç agri bile yok geçen aylarda hep kasık ağrısı çekerdim kesin hamileyim derdim bu ay hic biri olmadı sadece bel agrim ve iste bildiğin gibi lekelenme bakalim 2 gün sonra ne çıkacak kan

Kızlar bu ateş durumunu belli saatte mi yapmak gerekir farklı saatte yapsak verim alamaz mıyız bide örneğin yumurtlama oldu çatlamayı nasıl anlayabiliriz akıntı olması yumurtlamamı çatlamamı oluyor aklımda deli sorular o kadar bilmediğim şey var ki hamile kalmak bu kadar zor mu ya

Merhabaaa

18 aylik bir oğlum var , nerde bebek görse kosup sarılıyor oynamaya çalışıyor normalde kuzenleri felan var oynuyolar yanliz degil asla ama sanirim o kardeş istiyor bende yas farki olmasin diye kardes yapmaya karar verdim.

Oğlum zor büyüdü epey büyürken birkac kez imkansiza yakin dedigim vakalarla hamile kaldim ama devam etmedi kimyasal oldu.

Doktora gittim herhangi bir problem yokmuş şükür ki.

7 ocak ta adet olacagim. 25 -27 gun felan sürüyor dongum.

Ovulasyon testi edindim gelir birkaç güne. Normalde yogun yumurtlama akintisi görüyorum ama yinede aldim.

Allah herkesin kucağını doldursun

Işık altında cektim mesela böyle görüyorum
Ben önceki attığında da gördüm sanki çok hafif gittikçe koyulaşır inşallah canım
Sağol kuzucum mesajın için elbette bırakmam
Papatyamaviss ümit vermiş olmak istemem tabi anneler hissedermis hamile olduğunu bir de bende sanki bu ay senden güzel haberi alacakmisiz gibi hissediyorum inşallah yanilmayiz bebeğim
Çok sağol bebeğim bir sene önce doktor gayet güzel bir sıkıntı yok demiş ağrıları olunca gidelim dedik doktor da iki taraflı olmaya başlamış diyince bizde ameliyat olsun iki taraflı da dedik

Hadi ben uyumaya çalışacağım yarınki ateşin akıbeti ne oluru düşünmekten uyuyabilirim inşallah ya dua edin bol bol lüften yarın görüşürüz inşallah

Canım geçmiş olsun bnm eşim de sol tarafından geçen sene ameliyat olmuştu işte
Sağol kuzum peki sonrasında düzenli sperm testi verdi mi nasjl sonuçları
Maşallah bebeğim sağlıkla gelsin

Bir sikinti çıkmaz inşallah kuzum stres yapma hayırlısı olsun hakkımızda

Kızlar selam benim cuma günü yumurtlama testim pikti akıntım da gelmisti, simdi bugün tekrar agrı ve seffaf yumurtlama akıntım var basına gelen oldu mu testim yok ovulasyon bakamadım
Bilemedim ki şimdi hiç gelmedi başıma
Test yaptın mı canım

Satı ve batı özel mesah atar mısın kuzu yoğunum bu aralar gözden kaçmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…