Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Spiral takiliyken mi oluşmuş gebelik kimyasal da olabilir

Sabah ovulasyon testi yapmistim negatifti. 12 saat sonra bu aksam yine yaptim ve pozitif. Ama hala akinti yok. Kafam karisik. Gunde iki test (sabah ve aksam) ile takibe devam edicem. Ama duydugum hep akintinin yumurta aki gibi uzayan olmasi gerektigi ki spermlerin rahim icinde ilerlemesine yardimci olsun. Akinti degismez ise surecin geri kalanini etkilenir mi?

Eklentiler

• 885E1E37-0EEF-487E-91D8-F0D5E670274A.jpeg
    151,2 KB · Görüntüleme: 44
Sat ve bat özelden yazar mısın kuzum

İnşallah canım.ya aslında şöyle ben varikosel olduğunu bilmeden çok vitamin takviyesi keçiboynuzu bal polenler yedirdim üç ay boyunca sonra eşimin doktorunu bulduk ameliyat olması gerekiyor dedi bir hafta sonra ameliyat oldu.ve bir ay sonra falan eşim dört ay şehir dışına gitti geldi dikkat etmedik.ama bnm doktorum da eşimin değerleri için normal diyo son olarak hag çekildim bekliyorum bakalım

Pik olmuş bak seninki de. Aynen sabahta yap silikleştiği zaman çok kıymetli. Benimde bugün pik oldu yarın çatlar. Bu hafta bol bol değerlendircem

Kuzum ben bu ay yumurtlama akıntısı görmeden hamile kaldım pozitifse bugun ve diğer 2 3 günü degerlendir

Brnim annemde spiral ile hamile kalmış ben 3 aylık bebisken hemde ve doğmuş kardesimde ama annem benim spiral kaymış demişti arkadaşımızın kaymamis da ondan şaşırdım
Aa evet gorumceminkide kalmıştı o kısmı kaçırdım sanırım belkide kalmıştır ya kaymadan olması mucize cidden iste olacağı varsa en iyi korunma yöntemi de olsa oluyor burda akrabimiz kordonu bağlıyken kaldi mucize resmen

Yaaa yalnız değilmişim benimde oğlum 17 aylık olmak üzere bende yaş farkı çok olmasın istiyorum birde benimde oğlum bebeklerle çok oyalanıyor bir yere gittiğimizde falan kıskançlığıda yok umarım kardeşiylede böyle olur birde ben şuanda oğluma bakan yok diye çalışamıyorum her türlü evdeyim yani ilerde oğlum büyüdüğünde bu seferde ikinci çocuk büyüsün diye bekliycem bir sürü yılım çöp olcak en azından ikisi birlikte büyürler 12 yaşlarına falan geldiğindede sürekli bir işe girer çalışırım hayırlısı bakalım

fnd_50 kız ben sana o yumoş dün çatlamış dememişmiydim allahım gene yanıltmadığın için teşekkür ederim
O kadar lafa utandı çatladı sonunda hahahahhah valla aynen artık çatladığına şükrediyordum dün boşluk bırakmıştık bir gün öncesi değerlendirmiştik artık hayırlısı diyip önüme bakacağım çatladı ya buna şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…