Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla ben klomene niyet ettiğm ay hamile kaldım bu ay olmazsa yine niyet ettim inşallah gene kullanamadan hamiş çıkarım zaten sende aşıya niyet etmişsin bu ay hepimiz hamiş olsak ne olur sanki Allahım ya AMİN
Ben dua ediyorum aşılamaya gitmeden hamiş haberini alayım..zor kendimi tutuyorumSen klomenle kaldıysa o zaman yine dene..klomenle olsaydı benimki hemen ederdim valla.Amin kuzum Amin

Ben dua ediyorum aşılamaya gitmeden hamiş haberini alayım..zor kendimi tutuyorumSen klomenle kaldıysa o zaman yine dene..klomenle olsaydı benimki hemen ederdim valla.Amin kuzum Amin
Yok kuzum klomen isticem artık doktordan diye niyet ettiğim ay hamile olduğumu öğrendim yani doğal şekilde oldu. Şimdi bu ay son kez denicem yine tutmazsa klomen isticem doktordan. O zamanda öyle niyetlenip hamile çıkmıştım inşallah bu seferde aynısı olur diyorum bakalım

Genelde insan neye inanıyorsa o oluyor..ben mfk başlarken çok inandım..öylede oldu..şimdide kafam karışık..Allah hayırlı yolu bana göstersin

Merhabalar hanımlar . Birşey sormak istiyorum . Yılbaşı gecesi kan tahlilim 35.75 ti gebeliğin ilk haftası olduğu için böyle çıkmış olabilir dedi hemşire . Bugün tekrar bı kan verdim . 26 çıktı değer . Dış gebelik olma ihtimali varmı acaba spiral de yerindeymis kayma gibi bı durum yokmuş

Amin inşallah çok teşekkür ederim ikimizin bat tarihi aynı yarın. Çok sevindim senin testi görünce Allahım banada nasip olsun dedim. Bu aralar işte sıkıntılı dönem yaşıyordum bana ilaç gibi geldi. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın amin

Benım her zaman çıktığı gıbı dışarı akar normal olanı bu degılmı zaten olduğun durdugun pozisyona göre akar gıder bazen yatarken bıle ona takılma hıc en dıpteyken bosaldıgında gıden gıdıyor zaten , şahsen ben hıc yatmıyorum dırek kalkıyorum hatta ama kasım ayında hamıle kaldım canım benım ben çok etkısı oldugunu düşünmüyorum şahsım adına konuşuyorum , suan oyuzden hersey normal ve şansın yüksek oyle düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…