Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin inşallah çok teşekkür ederim ikimizin bat tarihi aynı yarın. Çok sevindim senin testi görünce Allahım banada nasip olsun dedim. Bu aralar işte sıkıntılı dönem yaşıyordum bana ilaç gibi geldi. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın amin
Benimki gec döllenme filan oldu herhalde ya kac gunde bir regli oluyorsun sen bide belirtin varmi benim acayip bel agrim var yani bugün test yaptirmasam kesin regli oldum derdim insallah şu lekelenmede biter cok korkuyorum

Merhabalar hanımlar . Birşey sormak istiyorum . Yılbaşı gecesi kan tahlilim 35.75 ti gebeliğin ilk haftası olduğu için böyle çıkmış olabilir dedi hemşire . Bugün tekrar bı kan verdim . 26 çıktı değer . Dış gebelik olma ihtimali varmı acaba spiral de yerindeymis kayma gibi bı durum yokmuş
Cnm Senınkıde aynı benım gibi çok yükselmeden düşüşe geçmiş
Maalesef kimyasal gebelik😔tutunamadan oluşmadan..
Bnımde baksam kanamam basladı 9a düştü bugun değer.
Senınde 2 güne düşer cnm
Geçmiş olsun🙏

Merhabalar hanımlar . Birşey sormak istiyorum . Yılbaşı gecesi kan tahlilim 35.75 ti gebeliğin ilk haftası olduğu için böyle çıkmış olabilir dedi hemşire . Bugün tekrar bı kan verdim . 26 çıktı değer . Dış gebelik olma ihtimali varmı acaba spiral de yerindeymis kayma gibi bı durum yokmuş
Spıralle mı hamıle kaldınız yerınde olsa kalamazdınız bence mantıken amacı korumak degılmı

O kadar umudum yok ki hamile olduğuma dair trendyoldan erken gebelik testlerine zam gelmeden diğer ay için garantiye aldım 😂
Ben nolur nolmaz her ay sadece o aya yetecek kadar alıyorum 🤣 bu ay hamıle kalamazsam bıdahakı ay ne ates ne bısey hıcbırını yapmıcam esım yok cunku yumurtlama haftamda

Spıralle mı hamıle kaldınız yerınde olsa kalamazdınız bence mantıken amacı korumak degılmı
Evet spiralle . Adetim geçti evde test yaptım pozitif çıktı . Daha sonra kan verdim emin olmak için değer 35.75 çıktı . İlk haftalarda olduğu için gebeliginiz değeriniz düşük çıkmıştır dedi . Bugünde yaptığım tahlilde 26 ya düştüğünü gördüm

Cnm Senınkıde aynı benım gibi çok yükselmeden düşüşe geçmiş
Maalesef kimyasal gebelik😔tutunamadan oluşmadan..
Bnımde baksam kanamam basladı 9a düştü bugun değer.
Senınde 2 güne düşer cnm
Geçmiş olsun🙏
Çok teşekkürler bilgi verdiğiniz için sizede çok geçmiş olsun 🙏

Benimki gec döllenme filan oldu herhalde ya kac gunde bir regli oluyorsun sen bide belirtin varmi benim acayip bel agrim var yani bugün test yaptirmasam kesin regli oldum derdim insallah şu lekelenmede biter cok korkuyorum
28 günde bir döngüm. 18 de çatlatma iğnesi 19 ilişki tam 36 saat sonra gün aşırı devam. Bu ay ara ara belime batma oldu bide sarı akıntı. Göğüste tık yok kasıklar geçen ay daha çok ağrıdı aslında eşimin bu aydan hiç ümidi yoktu herşey normaldi. Lekelenme için korkma canım geçer evde dinlen

Evet spiralle . Adetim geçti evde test yaptım pozitif çıktı . Daha sonra kan verdim emin olmak için değer 35.75 çıktı . İlk haftalarda olduğu için gebeliginiz değeriniz düşük çıkmıştır dedi . Bugünde yaptığım tahlilde 26 ya düştüğünü gördüm
Spıralle olduysa sağlıksız ondan olmuş olabılır cunku normalde onun o kanatlarında sperm öldürücü etkı var ve tüpleri kapıyor geçmemesi gerekırdı kı gecmıs geçende muhtemelen sağlıksız olmuş spıralını başka yerde kontrol ettır bence eğer gebelık düşünmüyorsan canım bu kımyasal olmuş

X