2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Akıntı çoğalıyor aslında seffaf kokusuz bir akıntı oluyor gebelikte sürekli dikkat ederden fark edersin kuzum.
Bende çok az oldu hala da olmadı yani olunca da çok az oluyor hatta hamileligimi ogrendigim ilk hafta kupkuruydum sonrasında az biraz geldi okadar herkesinki farklı oluyormuş demekki bunun için biraz endişe etmiştim ama şükür keseyi gördüm biraz rahatladım

Ben de yarın gidicem ilk doktora o kadar korkuyorum ki iyi düşünmeye çalışıyorum ama tam tüp bebek için görüşmeye gideceğimiz ay öğrendik hala şoktayım inanamıyorum sanki bu mutluluğu beklemiyordum. Herkes daha çok erken diyor pek konuşamıyorum da umarım kese görünür yoksa hem güçlü kalmaya çalışıp hem bu psikolojiyle yaşamak zor olacak

Güzel düşün güzel olsun. Güçlüyüz aslında farkında değiliz bence. Allah hayırlı haberler nasip etsin

Yaa bende tam tüp bebeğe başlayacakken geldi miniğim ben 4+6 da karından gördüm keseyi şimdi bebek ve kalp atışı için bekliyorum inşallah duyabilirim Keseyi görememe korkusu bende de vardı daha önce 2 kaybım var ama çok şükür gördük sende göreceksin inşallah

Sizin adınıza da çok sevindim , işte yersiz bir korku oladabilir ama o kadar uğraşıp olunca da işte böyle korkular sarıyor içimi, sesli düşünsem eşim üzülür eşe dosta desem evham derler öyle işte . Amin inşallah hepimiz doğumlarımızı konuşuruz

28 6.01.2023 1

Merhabalar, benim kafam çok karıştı yaşayan biri varsa yazarsa çok sevinirim. Biz eşimle çocuk kararı aldığımızdan beri öncelikle folikasit kullanıyorum (markası:folidays). En son adetimi 1 Nisan'da görmüştüm. 1 Mayıs'ta görmem gerekirken 12 gün gecikme sonucu kan testi verdim. Yani 13 Mayıs'ta. Hcg değerim 150 çıktı. Tahminimce geç bir döllenme oldu ve hcg değerlerine baktığımda 4 haftalık görünüyor, teorimi de doğruluyor. Ama yerleşme kanaması olmadı. Ve 3-4 gündür kasık ağrılarım var. Yarın yani 16 Mayıs'ta tekrar kan vereceğim ama biraz gerginim, minik mercimeğim tutunmuş mudur?

Benim de 3-4 haftalıkken çok kasık ağırım vardı bence tutunmuş bebeğiniz hayırlısıyla :) en doğru bileği yarın kan verdğiniz de ortaya çıkacaktır hayırlı haberler inşallah

Benim de 3-4 haftalıkken çok kasık ağırım vardı bence tutunmuş bebeğiniz hayırlısıyla :) en doğru bileği yarın kan verdğiniz de ortaya çıkacaktır hayırlı haberler inşallah
Ay inşallah çok teşekkür ederim peki ilk değeriniz kaçtı acaba ? Böyle bir şeyin karşılaştırması olmaz belki ama biraz gerginim açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…