2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Benim daha küçük oyuzden düşük riski hala devam ediyor dün ebe alttan baktı direk kürtaja alalım dedi acil ama kabul etmedim kendi doktoruma geldim kalbi atıyor bebegin hala orda dedi yani canlı birsekilde bebeği alacaklardi benden onu düşündükçe sinir oluyorum şimdilik ağrım yok ama kanama devam ediyor dün su gibiydi ama bugün biraz daha azalmış kanama bekliyorum bende hayırlısı artık 🤷‍♀️
dualarim seninle. RABBİM bebegini sana bagışlasın

Kızlar merhabalar tecrübelerinize ihtiyacım var nolur yardımcı olun. Bugün 7+0 dayız. Dün çok az kahverengi bir kanamam oldu doktorumu aradım endişe etme dedi. Ayrıca bugün sanki memelerimdeki acıma azaldı henüz kalp sesi duymadık yarın randevum var ama çok endişelendim fikirlerinizi söylerseniz çok sevinirim teşekkür ederim.

Selam canlar 28 yaşındayım 3. Çocuk olcak inş ocağın sonlarına doğru doğması lazım ama genelde çocuklarım erken doğar 2 yada 3 hafta bakalım beklicez 🥰

Kızlar merhabalar tecrübelerinize ihtiyacım var nolur yardımcı olun. Bugün 7+0 dayız. Dün çok az kahverengi bir kanamam oldu doktorumu aradım endişe etme dedi. Ayrıca bugün sanki memelerimdeki acıma azaldı henüz kalp sesi duymadık yarın randevum var ama çok endişelendim fikirlerinizi söylerseniz çok sevinirim teşekkür ederim

Kızlar merhabalar tecrübelerinize ihtiyacım var nolur yardımcı olun. Bugün 7+0 dayız. Dün çok az kahverengi bir kanamam oldu doktorumu aradım endişe etme dedi. Ayrıca bugün sanki memelerimdeki acıma azaldı henüz kalp sesi duymadık yarın randevum var ama çok endişelendim fikirlerinizi söylerseniz çok sevinirim teşekkür ederim.
Arkadaşım lekelenmeler ile birlikte çok sağlıklı bir doğum yaptı her lekelenme kötü anlama gelmiyor tabi benimde başıma gelse panik olurdum:))
Kalp atışı içinde geç döllenme olabilir sabırla bekleyin

Arkadaşım lekelenmeler ile birlikte çok sağlıklı bir doğum yaptı her lekelenme kötü anlama gelmiyor tabi benimde başıma gelse panik olurdum:))
Kalp atışı içinde geç döllenme olabilir sabırla bekleyin
Kalp sesini duymayı denemedik hiç iki hafta önce doktora gitmiştim. İki hafta sonrası için randevu verdi. Memelerimdeki acıma azaldığı için de endişelendim üst üste geldi sanki dedim

sormayin buda supriz oldu bizim icin.. rabbim bir emanet daha verdi basimizla beraber. bide cok yogun calisiyorum evin halini dusunun artık :) rabbim sizinde yardimciniz olsun kac yasinda cocuklariniz :)
benimki de sürpriz oldu.ne yalan söliyim başta baya moralim bozuldu ama sonra da dedim yaş 33 bi daha ne zamn düşünecektinki 3.yü Rabbimin bir bildiği vardır dedim.biri 9 diğeri 5 yaşında ikiside kız :)sizinkiler kaç yaşında.

canım hiç korkma benim iki hamileliğimde böyle geçti.sen şimdi kendini dinlemeye başladın bi fark varmı diye ondan olmuştur.psikoloji insana neler yaptırıyor bilsen.hiç karartma içini progestan iç dedi mi doktorun

Elhamdülillah bugün daha iyiyim canim cok saol. Dinleniyorum. Dün çok kötü birgün gecirdim ve gebeyken ilacta vermiyolar resmen süründüm
Dikkat et kendine de bebişe de bitki çayı falan da içerken temkinli ol çok iyi değiller ya, bol bol meyve tüket en güzel mevsimlerdeyiz vallahi vitamin olsun size. Tekrardan çok geçmiiş olsunn 🌸

canım hiç korkma benim iki hamileliğimde böyle geçti.sen şimdi kendini dinlemeye başladın bi fark varmı diye ondan olmuştur.psikoloji insana neler yaptırıyor bilsen.hiç karartma içini progestan iç dedi mi doktorun
tüp bebek benim gebeliğim o yüzden bir sürü ila. kullanıyorum yarın doktor randevum var endişelenmedim dersem yalan söylerim. haklısın canım çok da kendimi dinlememem gerek cevabın için teşekkür ederim çok incesin.

tüp bebek benim gebeliğim o yüzden bir sürü ila. kullanıyorum yarın doktor randevum var endişelenmedim dersem yalan söylerim. haklısın canım çok da kendimi dinlememem gerek cevabın için teşekkür ederim çok incesin.
yat dinlen canım güzel haberlerinizi bekliyorum seninde çiçeğin de.burdaki herkes hamile dolayısıyla hamilelerin duası kabul olduğundan hepimiz birbirimiz içinde dua edelim.RABBİM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Genelde doktorlar iğne veya progestan ilaç verirler. Kırmızı olursa tehlikeli demektir. Sen yarına kadar uzan ve bol bol dinlen ayağının altına da yastık koy. Yarına kadar lekelenme devam ederse ilaç verir doktorun.

Kızlar merhabalar tecrübelerinize ihtiyacım var nolur yardımcı olun. Bugün 7+0 dayız. Dün çok az kahverengi bir kanamam oldu doktorumu aradım endişe etme dedi. Ayrıca bugün sanki memelerimdeki acıma azaldı henüz kalp sesi duymadık yarın randevum var ama çok endişelendim fikirlerinizi söylerseniz çok sevinirim teşekkür ederim
Çok fazla kırmızı kanama olmadığı sürece kahverengi lekenmeyi normal görüyorlar diye biliyorum, önemli olan kırmızı olmaması şu an için. Doktor endişe etme dediyse bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Çok fazla paniğiz bu konularda da keşke biraz rahat olsak, keseyi görmüş müydünüz?

Ay kızlar bugün sağlık ocağında kavga edip çıktım, ülke de bizden hariç herkes rahat tedavi olurken bol bol çocuk doğururken bir kan tahlili veremedim..

Ay kızlar bugün sağlık ocağında kavga edip çıktım, ülke de bizden hariç herkes rahat tedavi olurken bol bol çocuk doğururken bir kan tahlili veremedim..
Sağlık ocağı pişmanlıktır beta verdim cihaz bozukmus 3 gün gittim geldim bana bozuk olduğunu söylemediler bile daha dün çıktı beta sonucum oda yanlış muhtemelen

Sağlık ocağı pişmanlıktır beta verdim cihaz bozukmus 3 gün gittim geldim bana bozuk olduğunu söylemediler bile daha dün çıktı beta sonucum oda yanlış muhtemelen
Doktorlara saygım sonsuz ama gerçekten bizim milletimizden hariç herkes 10-5 kişi giriyordu birde o kadar sıra bekledim, birde tayincisiniz size bakamam bu sağlık ocağına kayıt kabul edemem dedi üstüne daha çok sinirlendim 🤦🏻‍♀️

sebep ne diyorlar canım
Ben daha yeni taşındım zaten bu semte hiç bir yerde kaydım yoktu oturduğum evin çevresinde sistem üzerinden değişiklik yaptım sadece oda çok uzakmış bilmiyordum ama gitmeden baktım bugün sistemden değiştirme hakkım gelmişti. Gittim bu sabah 1 saat falan bekledim zaten malum önemli kişilerin alınması lazımdı ilk önce, girdim içeri işte benim kan tahlili vermem gerekiyor ama kayıt açtırmam lazımmış kayıt alır mısınız dedim, ilk önce yarım ağız tamam alalım öyle kan tahlili ver dedi, bende açıklama yaptım tayinciyiz takip yapamayacağım burdan doğumum burda olacak ama bu sağlık ocağına sürekli gelemem dedim. Siz zaten gidecekmişsiniz sizin için kayıt açtırmam randevuları hastalarımın sırasını size veremem dedi bende dedim ki ama sonuçta kayıt hakkım var yapabilirsiniz diyorum 5-6 doktor var orda sonuçta gittiğiniz yerde kayıt açtırın dedi doktor bana, yanımda da malum ülkemizce önemli kişilerden vardı bende kimliksiz insanlara işlem yapıyorsunuz biz bir kan veremiyoruz bu ülkenin vatandaşı olduğumuz için dedim çıktım.

X