2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Benim oldu ve oluyor canim ama artik sanki birwz azaldi. Tribe girme evet
Kızlar bayıldım tansiyonun 9/4 kafamı tutamiyorum bir buçukta doktoruma gideceğim mide bulantisi tansiyon düşüklüğü halsizlik böyle calisamiyorum bile

Kızlar her gün kasık ağrınız oluyor mu özellikle 5 6. Haftalarınızda her gün kasık ağrısı oldu mu. Dün çok olmuştu bugün hiç olmadı tribe giriyorum hemen

:) Ama icin rahat edecekse doktoruna da danis.

Kızlar her gün kasık ağrınız oluyor mu özellikle 5 6. Haftalarınızda her gün kasık ağrısı oldu mu. Dün çok olmuştu bugün hiç olmadı tribe giriyorum hemen
4-5 haftalıkken çok oluyordu bende de birde fazla yorgunluk olduğunda oluyor. Dikkat edin ben şu an 6. Haftadayım kasık ağrım geçti

kızlar merhaba.bende hamile olduğumu öğredim.sat 20 nisan adetten bir hafta sonra kan testi yaptırdım 257 çıktı.sizinkilere bakınca çok dşük gibi duruyor.normal mi acaba?
Önemli olan x2 yapması herkesin bünyesi yapısı farklı kafaya takacak bişey yok

Ha-ri MaviSasa234 kızlar bulantı başladı mı
Benim göğüslerdeki dolgunluk ara ara hassasiyet hissi hariç başka hiç bir belirtim yok eğer sağlıklı devam ediyor bir sıkıntı yoksa ya mide bulantısı ilerde olacak yada annem gibi rahat devam edeceğim diye düşünüyorum bugün tam 6. Hafta oldu son durumum bu

Anladım canım. Sağol detaylandırdığın için benim de bi yanım korkuyordu emzirmeye ama sürekli netten bakıyorum doktorların çoğu sakınca görmemiş kendi doktorum da emzirebilirsin diyince sana da sorayım dedim. Süreciniz kolay geçer umarım

Göğüs hassasiyeti benim çok fena ya benimde 6+4 ama bulantı nasıl başlarsa öyle gidiyomus bende haftada 1 falan oluyo

Herkese güzel doğumlar nasip olsun inşallah hanımlar

Ha-ri cim yorumuna denk gelince buraya yazmak istedim. Bende de ters rahim var ama rahim büyüdükçe zaten şekli değişiyor ve terslik kayboluyor. Bir defasında ben de idrara sıkışık gitmiştim doktor çok kızdı bana, keseye bebeğe baskı yapıyorsun çok zararlı dedi.

Küçük haftalarda belki faydalıdır ama ben bunu doktoruma sorduğumda idrar tutmak iyi bir şey değil demişti o gün bugündür ne zaman çişim gelse yapıyorum artık :))

Benim 7+ larda hafif bulantı başladı. Bulantı hiç aşırı yoğun kusacak gibi olmadı. Sadece belli kokulara öğürüyorum. Bulantı ve öğürmeler bir iki gündür azaldı

Bazen adet ağrısı gibi, bazen kramp gibi, bazen bağırsak hareketi bazen şişkinlik gibi. Kasık genelde aktif. Bazen de bel ağrısı yaşıyorum

Kızlar bayıldım tansiyonun 9/4 kafamı tutamiyorum bir buçukta doktoruma gideceğim mide bulantisi tansiyon düşüklüğü halsizlik böyle calisamiyorum bile
Geçmiş olsun keşke rapor falan verse.

Belirtiler her gün aynı olmuyor benim de ara ara oluyor kasık ağrısı bence normal.

Yok sonra düzeliyormuş onu biliyorum bu sıkışık gitme durumu da ilk kontroller için 9 dan sonra mı ne istemiyor bana ilk haftalar için hep sıkışık gel dedi yoksa normal süreçte idrar tutabilen biri değilim yada öyle bir huyum yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…