2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Benim de rahmim ters hiç bir sorun yok doktorumda olmaz dedi, ama kalp atışını bilmiyorum onuda doktor sıkıntı yok demiş içini ferah tut 🌸
anladım çok teşekkür ederim. Gerçekten iyi düşünmeye çalışıyorum sürekli o da hissediyordur diye. Doktorum Decavit verdi onu içiyorum, önümüzdeki pazartesi tekrar gideceğim umarım yine aynı şey olmaz. Bir yandan bu, bir yandan sürekli gelen zamlar. Sizler de bebeğinize maddi olarak yetemeyeceğinizi düşünüp kaygılandığınız zamanlar oluyor mu? Bugün bu kaygıyla çok duygusalım :KK43:

Günaydın kızlar... Sabah yataktan kendimi zorla kaldırdım. Bir haftadir mide bulantısı ve halsizlik mahvediyor beni. Aksamlari zaten kendimden geçiyorum. Bu halde ise gelmek çok zoruma gidiyor... Sizler nasılsınız?
Günaydın. Kedim dün ensesine damlattığım pire damlasını yalamış dün iki defa kustu bugün de halsiz baya midesi bulanıyor ama kusamıyor. Onunla uğraşıyorum ağzınatuzlu su sürüp zorla yalattım. Bi yandan da benim bulantılarım var, öyle bir gün yani.

anladım çok teşekkür ederim. Gerçekten iyi düşünmeye çalışıyorum sürekli o da hissediyordur diye. Doktorum Decavit verdi onu içiyorum, önümüzdeki pazartesi tekrar gideceğim umarım yine aynı şey olmaz. Bir yandan bu, bir yandan sürekli gelen zamlar. Sizler de bebeğinize maddi olarak yetemeyeceğinizi düşünüp kaygılandığınız zamanlar oluyor mu? Bugün bu kaygıyla çok duygusalım :KK43:
Galiba ters rahim sin hiç canını sıkma ben de ters rahimim bizde bir tık ilk başta kese görürken kalp atışı dinlerken az geriden gelme oluyor o yüzden kontrole baya sıkışık git o çok yardımcı oluyor, işin maddi boyutu için sorduğun soruya gelince biz ilk kaybımızdan sonra 2 yıldır bir tüp bebek parasını rahat geçen masraf ettik tekrar hamile kalmak için o ara evde çıkan ani ihtiyaçları saymıyorum bile.

Ama bilmiyorum galiba çocuk rızkı ile gelir dedikleri doğru gibi ne zaman hamile olduğumu öğrendik biz eksiye inmekten kurtulduk oysa şimdi de masraflarımız var ama bi önümüz açıldı belli 🥰

Galiba ters rahim sin hiç canını sıkma ben de ters rahimim bizde bir tık ilk başta kese görürken kalp atışı dinlerken az geriden gelme oluyor o yüzden kontrole baya sıkışık git o çok yardımcı oluyor, işin maddi boyutu için sorduğun soruya gelince biz ilk kaybımızdan sonra 2 yıldır bir tüp bebek parasını rahat geçen masraf ettik tekrar hamile kalmak için o ara evde çıkan ani ihtiyaçları saymıyorum bile.

Ama bilmiyorum galiba çocuk rızkı ile gelir dedikleri doğru gibi ne zaman hamile olduğumu öğrendik biz eksiye inmekten kurtulduk oysa şimdi de masraflarımız var ama bi önümüz açıldı belli
evet ben de ters rahimden dolayı olabileceğini düşündüm aslında, bebeği zaten zor buldu :KK70:

bizim de bu ay kira zam ayımızdı, beklediğimizden yüksek yaptı. Evden çıksak ayrı dert, çıkmasak ayrı dert. İnşallah bizim de önümüz açılır :KK43: çok teşekkür ederim güzel yorumun için 🥰

evet ben de ters rahimden dolayı olabileceğini düşündüm aslında, bebeği zaten zor buldu :KK70:

bizim de bu ay kira zam ayımızdı, beklediğimizden yüksek yaptı. Evden çıksak ayrı dert, çıkmasak ayrı dert. İnşallah bizim de önümüz açılır :KK43: çok teşekkür ederim güzel yorumun için 🥰
Bizim eylülde ve kesin bizim de uçuk bir artış olacak ne olacak böyle bilmiyorum gerçekten 🤷‍♀️inşallah Rabbim hepimize ferahlık versin önümüzü açsın bu dönemde en ihtiyaç duyduğumuz şey 💜

Herkes bu düşüncelere kapılıyor ister istemez daha çokta erkekler, yetebilecek miyim eksiğini alabilecek miyim? Bizden önce onlar daha çok düşünürken onlara destek olmamız lazım. Gelen rızkıyla gelir inşallah şüpheniz olmasın 🤲🏼

Günaydın. Kedim dün ensesine damlattığım pire damlasını yalamış dün iki defa kustu bugün de halsiz baya midesi bulanıyor ama kusamıyor. Onunla uğraşıyorum ağzınatuzlu su sürüp zorla yalattım. Bi yandan da benim bulantılarım var, öyle bir gün yani.
Baya kötüymüş seninki de

Dilyy Dilyy Doktorunuza gidin, ama icinizi de rahat tutun. Dusuk tansiyon cok normal, allahin izniyle bebisinize de zarari olmayacaktir. Vucudunuz enerji toplamak istiyor, ihtiyaci var. Uyku hali filan hep ondan. Keske istirahat etme imkaniniz olsa.. guzel haberle alin🙏🏻 Bu arada daha once bi yerde yazmistim galiba ben Kagan Kocatepe’nin videolarini izliyorum. Tavsiye ederim. Butun sorularimiza cevap veriyor. Yaklasimini da begeniyorum. Kendi doktorum da o kafada bir doktor. Kendi doktorum ve bir de Kagan Hoca videolariyla insallah sakin sakin gidiyoruz bakalim.

Doktorunuza gidin, ama icinizi de rahat tutun. Dusuk tansiyon cok normal, allahin izniyle bebisinize de zarari olmayacaktir. Vucudunuz enerji toplamak istiyor, ihtiyaci var. Uyku hali filan hep ondan. Keske istirahat etme imkaniniz olsa.. guzel haberle alin🙏🏻 Bu arada daha once bi yerde yazmistim galiba ben Kagan Kocatepe’nin videolarini izliyorum. Tavsiye ederim. Butun sorularimiza cevap veriyor. Yaklasimini da begeniyorum. Kendi doktorum da o kafada bir doktor. Kendi doktorum ve bir de Kagan Hoca videolariyla insallah sakin sakin gidiyoruz bakalim.
Teşekkür ederim umarım rapor alabilirim yoksa dinlenme gibi bir durum mümkün değil

X