2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bugün 8.günün o zaman iğnenin etkisi geçmiş mi? Testleri attığın mesajda ne yazdığını anlamadım canım hangisi hangi gün çözemedim
Ayın 20 si çatlatma iğnesi oldum on gün mü oluyor. 22 si aşılama oldum. Koyu olan dün sabah yaptım muhtemelen iğne etkisi bunu biliyorum bugün ku aşırı silik çıktı. Acaba daha yerleşme ihtimali var mı sizce?

Resim çekmedim canım ilki çok büyüktü yani iki parmak uzunlugu kadar bir ciğer parçası gibi lavaboya düşmüştü direk yani ikinci ise bildiğin belirgin et parçasıydı kabak çekirdeği kadar vardı o lavaboda düşmediğinden gördüm çekmiştim ama sildim yani
KUSURA BAKMAYIN ARKADASLAR BİRAZ ACİK KONUŞTUM AMA
Özelden atiyorum benimde baya büyük gibi

Ayın 20 si çatlatma iğnesi oldum on gün mü oluyor. 22 si aşılama oldum. Koyu olan dün sabah yaptım muhtemelen iğne etkisi bunu biliyorum bugün ku aşırı silik çıktı. Acaba daha yerleşme ihtimali var mı sizce?
Cnm bugun 10. Gun ozaman
Yani iğne etkisi geçmiş bugun yaptıgında yani silinmiş
Sen bundan sonrakılere bakıcaksın
9. 10. Ve 11. Günler iğne etkisimi dıye acabalar oluyor
En iyisi 12. Gun test yapmk

Cnm sen beta vermişmiydın?
Betam adetimin ilk geciktigi gün 19.43 çıkmıştı
2 gün sonra 94.40 2 gün sonrasinda 286 çıkmıştı ve doktor rahimde cok guzel kalinlasmis demişti güzel gidiyordu her sey biirden kahverengi lekem oldu acile gittim betam 286 dan 75 e düştü 3 saat sonra 64 oldu ertesi sabah 40 oldu

Cnm bugun 10. Gun ozaman
Yani iğne etkisi geçmiş bugun yaptıgında yani silinmiş
Sen bundan sonrakılere bakıcaksın
9. 10. Ve 11. Günler iğne etkisimi dıye acabalar oluyor
En iyisi 12. Gun test yapmk
Tamam çok teşekkür ederim vallahi bende kafa kalmadı bu aralar çok telaş var . Bide bu süreç en güzel şekilde olsun hepimize inşallah. Perşembe nobetim var cumartesi günü ilk idrar ile yapayım değil mi

Betam adetimin ilk geciktigi gün 19.43 çıkmıştı
2 gün sonra 94.40 2 gün sonrasinda 286 çıkmıştı ve doktor rahimde cok guzel kalinlasmis demişti güzel gidiyordu her sey biirden kahverengi lekem oldu acile gittim betam 286 dan 75 e düştü 3 saat sonra 64 oldu ertesi sabah 40 oldu
Anladım cnm
Betan düşüyor demekki
Ben hiç 50 betadan sonrasını görmedım
Acaba o pıhtıda neyin nesiki

Anladım cnm
Betan düşüyor demekki
Ben hiç 50 betadan sonrasını görmedım
Acaba o pıhtıda neyin nesiki
Arkadaski pıhtı değil canım gördüm bende bildiğin et parçası düşürmüş benimki gibi olmuş onun da bende aynı o şekilde düşürmüştüm sanırım sen 50 nin ustumu görmediğin için sende o şekilde bir parça düşürme olmamış ben 78 de iken de 1039 da iken de düşürdüm bu şekilde

Merhaba kızlar :) Dün sabah ve akşam, bugünde sadece akşam ovülasyon testi taptım. dün yaptıklarımda T çizgisi daha koyu gelmemişti bana o nedenle yumurtlama olmayacak diye düşündüm ama bugün T çizgisi tamamen silikleşti. sizce yumurtlama gerçekleşmiş midir?
Pik olmadan silikleşmiş
Bnce testlere devam edın ama bı taraftanda gun aşırı değerlndrın
Garantıye alın

X