2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

daha dört gün varmış ama erken sanki
burda görüyorum 10-11ci günlerde pozitif görenler var, ben bi de iğne yaptırdım iğnenin etkisi geçmiş, zaten her ay göğüslerim falan şişerdi o da yok şuan, sadece ara ara kasıklarıma ağrı giriyor, o da hep oluyordu, ama ara ara girer şekilde diğil sürekli ağrı olurdu

Hepimiz aynı yumurtlama günündeyiz sanırım. Hiçbirimizde pembe çizgi yok İnşAllah ilerleyen günlerde pozitifleri görürüz🤲🏻☺️ Eğer bu ay olmazsa bende doktordan klomen yada femara istiycem yumurta takibi yaptırcam
Bende kendim mi alsam dr la mı devam etsem kararsızım kafama göre bir dr bulamadım

Hepimiz aynı yumurtlama günündeyiz sanırım. Hiçbirimizde pembe çizgi yok İnşAllah ilerleyen günlerde pozitifleri görürüz🤲🏻☺️ Eğer bu ay olmazsa bende doktordan klomen yada femara istiycem yumurta takibi yaptırcam
inşallah canım, ben klomen çatlama iğnesi oldum da hep zurnanın zırt dediyi yere geldiğimizde benim kociş benim sinirlerimle oynuyorum, stresde çok etkiliyor,geçen yine sinirlendirdi beni, 3 gündür sakinleşemiyorum, kendimi sigaraya kahveye verdim, il başta umudum vardı artık yok

Bende yeni bir doktora gidicem İnşAllah iyidir🤲🏻 Doktorla takip etmek daha doğru bence çünkü sadece klomen vermiyor tutunmasına destek olacak başka ilaçlarda kullanmıştım ben
Evet doğru söylüyorsun. İnşallah gönlüne göre bi doktordur canım. Konu açtım bakalım belki öneren birileri olur

inşallah canım, ben klomen çatlama iğnesi oldum da hep zurnanın zırt dediyi yere geldiğimizde benim kociş benim sinirlerimle oynuyorum, stresde çok etkiliyor,geçen yine sinirlendirdi beni, 3 gündür sakinleşemiyorum, kendimi sigaraya kahveye verdim, il başta umudum vardı artık yok
Kız sen sinirlenince ortalığı kasıp kavuruyordun dimi anlatmıştın bir ara. Sigara kahve çok kötü ya keşke yapmasan bunu kendine 😔 kocanda istemeden sinirlendirmiştir seni boşvermek daha hafifletici oluyor

Kız sen sinirlenince ortalığı kasıp kavuruyordun dimi anlatmıştın bir ara. Sigara kahve çok kötü ya keşke yapmasan bunu kendine 😔 kocanda istemeden sinirlendirmiştir seni boşvermek daha hafifletici oluyor
evet ortalığı kasıp kavuruyorum malesef, o da beni susturmaya ve durdurmaya çalışıyor daha da sinirleniyorum :KK70:

Bende bu ay olmazsa doktorla ilerlicem birlikte takip ederiz artık 🙏🏻inşallah gerek kalmaz

Aminnnn 🥺 bol bol dua edin olur mu hamilesiniz galiba sizin dualarınız kabul olur 🙏🏻
Ederim herkese ediyorum zaten 🙏🏻 Rabbim hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı bir bebek nasip etsin inşallah 🙏🏻 hepimiz bu yollardan geçtik ama elbet sonunda mutlu olucaz. Ben hep acaba tam kırmızıyı ne zaman görcem diyordum rabbim bana nasip etti darısı sizlere inşallah 🥰🙏🏻

Valla kahveyi bende bırakamadım sigara için sol böbreğimi verecek aşamaya geldim 😂😂

Ederim herkese ediyorum zaten 🙏🏻 Rabbim hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı bir bebek nasip etsin inşallah 🙏🏻 hepimiz bu yollardan geçtik ama elbet sonunda mutlu olucaz. Ben hep acaba tam kırmızıyı ne zaman görcem diyordum rabbim bana nasip etti darısı sizlere inşallah 🥰🙏🏻
Allah razı olsun bende inanıyorum olacağına bazen isyana giren laflarım oluyor ama sonra tövbe ediyorum toparlanıyorum rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin beklerim ben önemli değil yeterki sağlıklı olsun 🙏🏻

X