2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar ateş takibi ile ilgili bilgisi olan canım arkadaşlarım. Takip vs yapmadım ama iki gündür vücut ısım aşırı derecede arttı eşim korktu önce ateşin var diye yok dedim ben iyiyim dedim. Ama hala devam ediyor avuç içleri yanıyor hep. Ki hep üşüyen bir insanım. Yazın bile havalara bağlasam değil bugün bile yağmur yağdı ve serin . Artınca neye yorulur du ?
Canım devamlı takip yapmış olsaydın ateşin nasıl gittiğini bilir ona göre yorum yapardık ama eğer ateşin diğer günlerden yüksekse umut vaad ediyor hamilelik oluşursa ateş yüksek devam eder dite biliyorum bnde tam anlamıyorum bildiğim kadarıyla söyledim bnm bu ay bi yükseliyor bi düşüyor tabii havaların etkiside oluyordur diye düşünüyorum

Canım devamlı takip yapmış olsaydın ateşin nasıl gittiğini bilir ona göre yorum yapardık ama eğer ateşin diğer günlerden yüksekse umut vaad ediyor hamilelik oluşursa ateş yüksek devam eder dite biliyorum bnde tam anlamıyorum bildiğim kadarıyla söyledim bnm bu ay bi yükseliyor bi düşüyor tabii havaların etkiside oluyordur diye düşünüyorum
İnşallah bekliyorum bakalım 🌺 teşekkür ederim

Kızlar ateş takibi ile ilgili bilgisi olan canım arkadaşlarım. Takip vs yapmadım ama iki gündür vücut ısım aşırı derecede arttı eşim korktu önce ateşin var diye yok dedim ben iyiyim dedim. Ama hala devam ediyor avuç içleri yanıyor hep. Ki hep üşüyen bir insanım. Yazın bile havalara bağlasam değil bugün bile yağmur yağdı ve serin . Artınca neye yorulur du ?
tatlım sabah uyandığında yataktan kalkmadan ateşini bi ölç bakalım ne cıkacak gün içindeki degil ilk ateş önemli

Merhabalar, sizler gibi 1 senedir çocuk düşünüyorum.Bu ay 2. Klomen kullanışım.Sat 15 mayıstı.10.günü 22 mmlik yumurtam için çatlatma iğnesi vuruldum.dün doktor kontrolüm vardı, çatlatmadan 5 gün sonra.Doktor ultrasondan yumurtamın çatladığını söyledi.biz çatlatma öncesi, çatlatma günü ve sonrasındaki 3 günü değerlendirmiştik.Son 2 gündür ilişki olmadı.Bu sabah da akıntım başladı.Merak ettiğim ultrason görüntüsü o şekilde kaç gün kalır?Yanlış günlerde mi ilişkiye girdik acaba yumurtam çatlamamıştı ve boşa gitti? Çok korkuyorum ve çok merak ediyorum bilgisi olan var mı?

Eklentiler

• 1D909F4E-9E82-40A6-8686-83ED84DB7CBF.jpeg
    1D909F4E-9E82-40A6-8686-83ED84DB7CBF.jpeg
    58,1 KB · Görüntüleme: 72
X