2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Allah razı olsun bende inanıyorum olacağına bazen isyana giren laflarım oluyor ama sonra tövbe ediyorum toparlanıyorum rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin beklerim ben önemli değil yeterki sağlıklı olsun
Tabikide olucak sizinle Bi daha önce konuşmuştuk ramazanda hatırlarsınız belki prolaktin yüksekliği vardı demiştim ben mesela prolaktin yüksekliğim için ilaç başlayacağım ay öğrendim hamile olduğumu. Ben olmaz diye düşünüyordum umutsuzdum ama rabbim okadar büyük ki yüzümü güldürdü inşallah bundan sonrada kalp atışını duyarım ve sağlıklı gebeliğim ilerler yani sizde umutsuz olmayın eminim olucak sadece en güzel zamanını bekliyorlar

Merhaba kızlar :) Dün sabah ve akşam, bugünde sadece akşam ovülasyon testi taptım. dün yaptıklarımda T çizgisi daha koyu gelmemişti bana o nedenle yumurtlama olmayacak diye düşündüm ama bugün T çizgisi tamamen silikleşti. sizce yumurtlama gerçekleşmiş midir?

Eklentiler

• 99B5AA9F-6758-4DE8-A457-2DACCB93A28C.jpeg
    80,3 KB · Görüntüleme: 85
Ne güzel bir süpriz olmuş rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim bekletiyorsa güzelleştiriyordur

Acaba sabah pik olup akşama çatladı mı?

Resim atsam burda sakıncalı mı acaba
Resim çekmedim canım ilki çok büyüktü yani iki parmak uzunlugu kadar bir ciğer parçası gibi lavaboya düşmüştü direk yani ikinci ise bildiğin belirgin et parçasıydı kabak çekirdeği kadar vardı o lavaboda düşmediğinden gördüm çekmiştim ama sildim yani
KUSURA BAKMAYIN ARKADASLAR BİRAZ ACİK KONUŞTUM AMA

Canım beni silebilirsin kırmızı kart

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…