2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Canooo bende sıfır hareketlilik var. Tek değişik olan şey ateşim normalkinden düşük çıktı. Dpo 6 dayım. Hiç böyle birden düşüşe şahit olmamıştım döngü ortasında. O yüzden garip geldi.hatta 36.5 idi biraz bekleyince 36.6 oldu Yerleşme düşüşü mü acaba diye kendimi umutlandırıp kandırmak istiyorum sence? @Deepblues

Eklentiler

• IMG_5523.jpeg
    151,7 KB · Görüntüleme: 44
Ben şu ateş ölçmeyle yumurtlamayı bir türlü anlayıp beceremedim kızlar ya ovulasyon testinden daha mı iyi net mi yumurtlamayı anlama da

Kızlarrr ne zaman çatlama gününüz

Kızlar hayırlı akşamlar biliyorsunuz perşembe günü hamile olduğumu öğrendim 4+5 deyiz şuan sanki heran adet olcakmışım gibi kasıklarım da ağrı var çok fena giriyor bu ağrı korkuyorum bişey olcak diye daha önce gebe kalıp bunu yaşayan oldu mu normal mi sizce

Normal canım yerleşme sancıları onlar ilk gebeliğimde ben de yaşamıştın korkmuştum bir şey mi olacak diye. Tam adet zamanlarına denk gelmişti işte. Korkma gönlünü ferah tut normal olduğunu düşünüyorum

Ya ben bunu hiç bilmiyorum nasıl oluyor

İnşallah öyledir kendi kendime evham yaptım iyice 2 hafta sonraya verdi randevuyuda zaman geçmek bilmiyor korkuyorum. Ama burda tecrübeli insanlara sormak içimi ferahlatıyor teşekkür ederim

Ya ben bunu hiç bilmiyorum nasıl oluyor
Canım tabloda gördüğün gibi yumurtlama öncesi ateş kendi vücut ateşim oluyor 36.2 36.3 falan mesela. Sonra birden yükselişe geçiyor en yüksek üç ateşten sonra en düşük ateşin olduğu yere çizgi çekiyor orası yumurtladığım ve çatladığı zaman olmuş oluyor. Her gün sabah aynı saatte yataktan cıkmadan dil altından ölçüp uygulamaya kaydediyorum. Uygulama böylece senin hakkında bilgi sahibi olmuş oluyor. Yumurtlamadan sonra artan progestron hormonu sayesinde ateş yüksek gidiyor benim genelde 36.8 36.9 bazen 36.7 olabiliyor. Adet gününe birkaç gün kalası veya tam adet günü ateşim 36.5 e düşünce adetimin geleceğini anlıyorum. Diyorum ki bugün adet olacağım ve o gün oluyorum. Ama bu arada herkesin adet ateşi, vücut ateşi kendine özgüdür. İlla ateş şu olmalı diye bir şey yok.işte hamile olursan da adet günü ateşin düşmüyor yüksek devam ediyor

İnşallah öyledir kendi kendime evham yaptım iyice 2 hafta sonraya verdi randevuyuda zaman geçmek bilmiyor korkuyorum. Ama burda tecrübeli insanlara sormak içimi ferahlatıyor teşekkür ederim
Rica ederim canım ne demek seni çok iyi anlıyorum o zaman ben de çok korkmuştum sonra doktorun da normal demişti ama için rahat etmezse doktoruna da danışabilirsin kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…