2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

İnsallah allah razi olsun tabiki elimizden bir sey gelmez rabbim ne yazdiysa onu yasiycaz daha bes ay once 33 haftalik bebegim öldu karnimda. Kotu bir sey olmasindan korkuyorum ama bir yandan da korkunca en agirini yasadim ve biliyorumki basinda da olsak sonunda da rabbim nasip ettiyse olacak etmediyse olmayacak diyorum kendime. İnsallah dileyen her kadina da burdakilere de rabbim tez vakitte saglikla bebeklerini kucaklarina almayi nasip etsin

Rica ederim canım ne demek seni çok iyi anlıyorum o zaman ben de çok korkmuştum sonra doktorun da normal demişti ama için rahat etmezse doktoruna da danışabilirsin kuzum
2 hafta sonraya attı randevumu zaman geçmek bilmiyor ama sorcam yine de gittiğimde geçmezse bir de mide bulantınız ne zaman başlamıştı hatırlıyormusunuz

Merhaba kızlar bu ayın 30 unda adet olmam gerekiyor. Üç gün öncesinden test yaptım bir şey gözükmüyor dimi? Ben görmek istediğim için bir şeyler arıyorum sürekli

2 hafta sonraya attı randevumu zaman geçmek bilmiyor ama sorcam yine de gittiğimde geçmezse bir de mide bulantınız ne zaman başlamıştı hatırlıyormusunuz
Gönlünü ferah tut yine de içinin rahatlaması açısından ara doktoruna sor mutlaka benim hiç mide bulantım olmadı canım 9 ay hiç olmadı. Benim migren ataklarım oldu ölüm gibiydi

Cano ateşten hiçmi hiç anlamıyorum
Anlamak içinde hiç kafa yormadım
Ama daha yerleşme için erkn degılmı
Bugün 7. Gün yumurtlamadan sonra canım. Yerleşme ateş düşüşü 5-12 günler arasında oluyor genelde. Ama tam adet günü yerleşme ateşi düşüşü yaşayan da oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…